کد مطلب: 61034 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قالیباف: مطالبات دانشجویان منطبق بر آرمان های انقلاب است

قالیباف: مطالبات دانشجویان منطبق بر آرمان های انقلاب است

رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو بر اهمیت مطالبات دانشجویان کشور و تطابق آن با آرمان های اصیل انقلاب تاکید کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی خانه ملت، در ابتدای جلسه علنی صبح امروز، 16 اذر 1400، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، این روز را به تمام دانشجویان سراسر کشور تبریک عرض کرد و یاد و خاطره 3 دانشجوی شهید که در واقعه 16 آذر 1332 به این مقام والا دست یافتند را گرامی داشتند.

وی در همین راستا از مراسم روز گذشته در دانشگاه شهید بهشتی یاد کرد و گفت: روز گذشته مهمان دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی بودم و مطالبات و انتقادات صریح آنها را شنیدم. با گذشت چهار دهه از وقوع انقلاب اسلامی، مطالبات دانشجویان فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی منطبق بر آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی است و مطالبات آنها در راستای عدالت‌طلبی، رفع تبعیض، قانون گرایی، کاهش فاصله مردم و مسئولان، فسادستیزی، استقلال‌طلبی، استکبارستیزی، دفاع از آزادی‌های اجتماعی، تأکید بر شفافیت، شجاعت و صراحت در بیان نقد نسبت به عملکرد مسئولان منطبق بر آرمان‌های انقلاب اسلامی و جوانگرایی است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: دیدار با دانشجویان مانند همیشه برای ما یادآور زنده بودن آرمان‌های امام و مشی و منش انقلابی ایشان در نسلی است که آن بزرگمرد تاریخ را درک نکردند ولی بیشتر از مسئولان دغدغه مند تحقق سیره امام راحل هستند. ان‌شاءالله بتوانیم با تلاش شبانه روزی و در چارچوب وظایف قانونی مجلس، پاسخگوی مطالبات قانونی مردم باشیم و از عهده وظیفه دشوار ملت شریف ایران برآییم.

 

 

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «قالیباف: مطالبات دانشجویان منطبق بر آرمان های انقلاب است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?