کد مطلب:  65730 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
علت ترور شینزو آبه

علت ترور شینزو آبه

علت ترور شینزو آبه توسط تتسویا یاماگی مربوط به یک سازمان خاص می باشد و این شخص ساکن نارا بوده و از طریق اینترنت متوجه حضور شینزو آبه در این شهر شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

علت ترور شینزو آبه توسط فرد مظنون مشخص شد. به گزارش آسمونی، ترور شینزو آبه نخست وزیر پیشین ژاپن توسط تتسویا یاماگامی سیاسی نبوده و به یک «سازمان خاص» ربط داده اند.

تتسویا یاماگامی 41 ساله و ساکن شهر نارا است او به مدت 3 سال در «نیروهای دفاع دریایی ژاپن» شاغل بوده است و مدتی بیکار بوده. پلیس ژاپن انگیزه قتل شینزو آبه توسط این فرد را مرتبط به یک سازمان خاص دانسته اند و بعضی رسانه های ژاپنی گفته اند این سازمان نوعی سازمان مذهبی است ولی نامی از آن برده نشده است.

قاتل شینزو آبه و سلاح دست ساز در دستان وی

یاماگامی به پلیس گفته از طریق اینترنت از آمدن شینزو آبه به شهر نارا مطلع شده است. پلیس در منزل او مقادیر زیادی مواد منفجره کشف کرده که او در دوران خدمتش در نیروی دریایی آموزش‌ هایی در زمینه استفاده از سلاح و مواد منفجره هم دیده بود.

شینزو آبه 8 جولای 2022 ساعت 11:30 صبح روز جمعه به وقت محلی صورت گرفت و در بیمارستان ساعت 17 هم مرگ وی اعلام شده. او به دلیل جراحت عمیق به قلب و سمت راست گردنش درگذشت. قاتل توسط سلاح دست ساز شینزو آبه را ترور کرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره علت ترور شینزو آبه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «علت ترور شینزو آبه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید