مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69564 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قابلیت Your Offline Mix به اسپاتیفای اضافه خواهد شد

قابلیت Your Offline Mix به اسپاتیفای اضافه خواهد شد

مدیرعامل اسپاتیفای خبر از یک قابلیت جدید به نام Your Offline Mix برای این پلتفرم محبوب استریم موزیک داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیرعامل اسپاتیفای خبر از یک قابلیت جدید به نام Your Offline Mix برای این پلتفرم محبوب استریم موزیک داده است. این قابلیت نحوه لذت بردن کاربران از موزیک را به‌ویژه در زمان‌هایی که دسترسی به اینترنت محدود است متحول خواهد کرد. اسپاتیفای با این قابلیت، گام بزرگی برای ارائه یک تجریه موسیقایی بی‌وقفه برخواهد داشت.

به گزارش آسمونی، قابلیت Your Offline Mix در واقع یک پلی لیست خاص است که امکان دسترسی آفلاین و شخصی‌سازی شده به موزیک‌ها را فراهم خواهد کرد. الگوریتم‌های اسپاتیفای با آنالیز عادت‌های شنیداری کاربران و ترجیهات موسیقایی و ژانرهای موردعلاقه آن‌ها، یک پلی‌لیست منحصربه‌فرد درست خواهند کرد که حتی در شرایط اتصالی ضعیف قادر به پخش خواهد بود.

این قابلیت همچنین برای افرادی که در مناطق دوردست با اتصال اینترنت محدود زندگی می‌کنند بسیار مفید خواهد بود. به هر حال، این قابلیت برای کسانی که به دنبال تجربه بی‌وقفه موزیک صرفنظر از مکان خود هستند یک گزینه ایده‌ال خواهد بود. این قابلیت انعطاف‌پذیری و آزادی عمل بیشتری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

قابلیت دیگری نیز به نام Cross-Device Synchronization نیز ارائه خواهد شد که می‌تواند ترکیب خوبی برای قابلیت Your Offline Mix باشد و کاربران دیگر نیاز به دانلود دستی پلی‌لیست Offline Mix خود نخواهند بود بلکه این لیست به‌طور خودکار در بین گوشی‌ها و لپ‌تاپ‌های آن‌ها همگام‌سازی خواهد شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره قابلیت Your Offline Mix به اسپاتیفای اضافه خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قابلیت Your Offline Mix به اسپاتیفای اضافه خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید