کد مطلب:  63670  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قابلیت Communities واتساپ بزودی ارائه خواهد شد

قابلیت Communities واتساپ بزودی ارائه خواهد شد

واتساپ به‌زودی قابلیت Communities را ارائه می‌کند. این قابلیت تحول بزرگی در این اپلیکیشن پیام‌رسانی ایجاد خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، واتساپ به‌زودی قابلیت Communities را ارائه می‌کند. این قابلیت تحول بزرگی در این اپلیکیشن پیام‌رسانی ایجاد خواهد کرد.قابلیت Communities به شما اجازه خواهد داد تا چندین چت گروهی را باهم ترکیب کنید و آن‌ها را تحت یک ساختار واحد در بیاورید. به این ترتیب شما خواهید توانست پیام‌ها منتشرشده در همه گروه‌ها را یکجا دریافت کنید.

هنوز جزئیات زیادی درباره این قابلیت منتشر نشده است اما سخنگوی واتساپ گفته است که کاربران با استفاده از آن خواهند توانست ارتباط گروه‌ها را گسترده‌تر بکنند. واتساپ تست این قابلیت را از اواخر امسال در چند کشور منتخب شروع خواهد کرد.زاکربرگ گفته است که قابلیت Communities تخول بسیار بزرگی در عرصه شبکه‌های اجتماعی ایجاد خواهد کرد و‌ امکانات زیادی فراتر از پروتکل‌های پیام‌رسانی نفربه‌نفر ارائه خواهد کرد. ضمن اینکه، این قابلیت از گروه‌ها واتساپی تمرکززدایی خواهد کرد و از انتشار اخبار و اطلاعات جعلی در گروه‌ها جلوگیری خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره قابلیت Communities واتساپ بزودی ارائه خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «قابلیت Communities واتساپ بزودی ارائه خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید