کد مطلب:  65198 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قابلیت میوت کردن دیگران در تماس های گروهی به واتساپ اضافه شد

قابلیت میوت کردن دیگران در تماس های گروهی به واتساپ اضافه شد

واتساپ قابلیت جدیدی عرضه کرده است که اجازه میوت کردن شرکت‌کنندگانی را که در چت‌های گروهی با اختلال صدا مواجه شده‌اند می‌دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، واتساپ قابلیت جدیدی عرضه کرده است که اجازه میوت کردن شرکت‌کنندگانی را که در چت‌های گروهی با اختلال صدا مواجه شده‌اند می‌دهد. این قابلیت همچنین به کاربران کمک خواهد کرد تا در صورتی که‌ برخی شرکت‌کنندگان قوانین گروه را در حین صحبت‌هایشان رعایت نمی‌کنند میوت کنند. این کار باعث خواهد شد تا نظم گروه حفظ شود. چت‌های گروهی واتساپ قبلا چنین قابلیتی نداشت و هر کسی هر موقع که می‌خواست می‌توانست حرف بزند. اما اکنون این‌گونه نیست. ضمنا این قابلیت با قابلیت‌های مشابه در برنامه‌های زوم و تیمز تفاوت‌هایی دارد و به نظر می‌رسد محدودتر از آن‌هاست.

واتساپ همچنین قابلیت دیگری هم عرضه کرده است که‌ به شما اجازه پیوستن به چت‌های گروهیِ در حال انجام را می‌دهد. بنابراین شما دیگر لازم نخواهد بود که از همان ابتدای شروع چت به آن ملحق شوید، بلکه از میانه‌های آن هم می‌توانید به آن بپیوندید. واتساپ علاوه بر این دو قابلیت میوت کردن و پیوستن به چت، به‌تازگی قابلیت مخفی کردن عکس پروفایل و آخرین بازدید از مخاطبین خاص را هم عرضه کرده است که همه این‌ها درنهایت باعث بهبود تجربه کاربری ما در این اپلیکیشن پیام‌رسان خواهند شد.

: برای دریافت مشاوره درباره قابلیت میوت کردن دیگران در تماس های گروهی به واتساپ اضافه شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قابلیت میوت کردن دیگران در تماس های گروهی به واتساپ اضافه شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید