کد مطلب:  65323  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فینال لیگ 2 بین چوکا و شاهین به زودی برگزار خواهد شد

فینال لیگ 2 بین چوکا و شاهین به زودی برگزار خواهد شد

یکی از روز‌های چهارشنبه 8 یا شنبه 11 تیرماه بین دو تیم شاهین بندرعامری و چوکای تالش برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در نشست امروز سازمان لیگ مسابقه فینال در یکی از روز‌های چهارشنبه 8 یا شنبه 11 تیرماه بین دو تیم شاهین بندرعامری و چوکای تالش برگزار خواهد شد. هم‌چنین در جلسه هماهنگی محل‌های برگزاری فینال بر اساس اولویت بندی اعلام و مقرر گردید این مسابقه پس از انتخاب کمیته مسابقات سازمان لیگ در یکی از ورزشگاه‌های انقلاب کرج، یکی از ورزشگاه‌های مورد استان تهران و یا ورزشگاه یادگار امام (ره) قم برگزار شود. ضمنا طبق قرعه کشی انجام شده تیم فوتبال شاهین بندرعامری میزبان مسابقه فینال شد.

چوکای تالش با 54 امتیاز در گروه الف در صدر جدول قرار گرفت و شاهین بندرعامری هم با همین تعداد امتیاز در گروه ب در صدر قرار گرفت و دو تیم به لیگ یک صعود کردند. دیدار پایانی که تک بازی خواهد بود چهره قهرمان این فصل لیگ 2 را مشخص خواهد کرد.

لیگ یک هر فصل در دو گروه 14 تیمی برگزار می‌شود که در پایان تیم‌های اول به‌همراه برنده تیم‌های دوم به لیگ یک صعود می‌کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره فینال لیگ 2 بین چوکا و شاهین به زودی برگزار خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «فینال لیگ 2 بین چوکا و شاهین به زودی برگزار خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید