مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  66200 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی؛ یک طلا و دو نقره برای پینگ پنگ بازان ایرانی

رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی؛ یک طلا و دو نقره برای پینگ پنگ بازان ایرانی

سید امیرحسین هدایی با برتری مقابل نیما عالمیان قهرمان تنیس روی میز بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در ادامه بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی یک مدال طلا در تنیس روی میز نصیب نماینده کشورمان شد. با برگزاری بخش انفرادی رقابتهای تنیس روی میز بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی، چهار نماینده کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند و در پایان، صاحب یک طلا و دو نقره شدند.

در بخش انفرادی مردان، دو نماینده کشورمان رقبا را یکی پس از دیگری شکست دادند. نیما عالمیان همان طور که انتظار می رفت ابتدا حامی محمد از لبنان را (3-2) شکست داد و آن گاه به مصاف عظمت اِرگِشوف از قرقیزستان رفت. عالمیان بعد از برد(3-1)در این مسابقه در برابر ابراهیم گوندوز از کشور میزبان قرار گرفت و این حریف را هم (3-0) شکست داد تا در نیمه نهایی مقابل دنیس ژولودف از قزاقستان قرار گیرد. برد (4-1) در این مسابقه عالمیان را فینالیست کرد تا او در برابر دیگر نماینده کشورمان قرار گیرد.

در سوی دیگر جدول سید ایرحسین هدایی ابتدا محمد شافان اسماعیل از مالدیو را (3-0) شکست داد و در مرحله بعد با همین نتیجه کجدی کالاجا از آلبانی را از پیش رو برداشت. الحبش سعدالدین حریف بعدی هدایی بود که (3-1) شکست خورد و از گردونه رقابتها کنار رفت تا نماینده کشورمان در نیمه نهایی مقابل علی الخدراوی از عربستان قرار گیرد. هدایی با برتری(4-1) در این مسابقه فینالیست شد تا فینالی تمام ایرانی در انتظار نمایندگان کشورمان باشد.

این رقابت با نتیجه(4-3) به سود هدایی به پایان رسید تا او مدال طلا را از آن خود کرده و عالمیان نیز به مدال نقره بسنده کند.

اما در بخش زنان ندا شهسواری در دور اول استراحت داشت و آن گاه(3-0) زیادات اکادیری از بنین را شکست داد. نورین سولتانا از بنگلادش هم با همین نتیجه از شهسواری باخت تا او در نیمه نهایی حریف سیبل آلتینکایا از ترکیه شود. در این رقابت شهسواری(4-2) پیروز شد و به مصاف اوزگه ییلماز دیگر نماینده ترکیه شتافت. این دیدار با نتیجه(4-2) به سود نماینده ترکیه خاتمه یافت تا شهسواری صاحب گردن آویز نقره مسابقات شود. اما شیما صفایی دیگر نماینده ایران ابتدا(3-1) دینارا ایسمایلووا از تاجیکستان را شکست داد و سپس با برتری(3-2) در برابر نماینده آذربایجان، به مصاف اوزگه ییلماز ترک رفت که با شکست(3-1) مقابل این حریف، از رسیدن به نیمه نهایی بازماند و به مقام پنجم مسابقات بسنده کرد.

لازم به ذکر است که مسابقات تنیس روی میز در دو بخش تیمی مردان و زنان نیز ادامه خواهد یافت. همچنین رقابتهای پار پینگ پنگ هم که مخصوص معلولان خواهد بود، در 4 رقابت مخصوص مردان و 4 رقابت ویژه زنان برگزار می شود.

این مسابقات عبارت اند از: کلاس 4 و کلاس 5 انفرادی و تیمی برای مردان و کلاس 9 و 10 انفرادی و تیمی برای زنان

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی؛ یک طلا و دو نقره برای پینگ پنگ بازان ایرانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی؛ یک طلا و دو نقره برای پینگ پنگ بازان ایرانی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید