کد مطلب:  65877 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم ودود با بازی شهره لرستانی

فیلم ودود با بازی شهره لرستانی

شهره لرستانی بازیگر فیلم ودود در مصاحبه ای از فیلم جدیدش سخن گفته بود و اینکه نقش مرد این فیلم را بازی خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شهره لرستانی یا مازیار لرستانی (ودود)، نام هایی هستند که در پیج اینستاگرام بازیگر معروف سینما و تلویزیون تگ شده است. تبریک بسیاری از هنرمندان به وی برای تغییر جنسیت نیست بلکه برای تطبیق جنسیت شهره لرستانی می باشد. آسمونی به این موضوع پرداخته که در ادامه می بینید.

پس از درج پستی اینستاگرامی از سوی شهره لرستانی که نام مازیار لرستانی را برای خود برگزیده خبرهایی مبنی بر تغییر جنسیت این بازیگر منتشر شده. وی پستی نامفهوم از نام جدید و استایل خود را منتشر کرده و به اشتراک گذاشته اما باید به مصاحبه ی یک سال قبل شهره لرستانی هم اشاره کرد.

شهره لرستانی بازیگر فیلم ودود

شهره لرستانی در برنامه «نوروزترین نوروز» شبکه پنج سیما در فروردین ماه 1400 که مهمان این برنامه بود گله هایی از رد شدن بسیاری از فیلمنامه هایش سخن گفت. وی حتی در قسمتی از سخنانش این مورد را اظهار کرده بود که فیلمنامه‌ ای با نام «ودود» نوشته‌ ام و امیدوار هستم که یک سرمایه‌ گذار پیدا کنم تا فیلم ودود را بسازم.

وی در ادامه گفته: خودم هم نقش این مرد را که «ودود» نام دارد بازی خواهم کرد. اینقدر که آقای عبدی نقش زن بازی کرد من هم می‌ خواهم یک بار نقش یک مرد را ایفا کنم. من همین فیلم «ودود» را که هنوز نساخته‌ ام را از همه آثارم بیشتر دوست دارم و حس می‌ کنم که اگر این فیلم را نسازم و بمیرم دستم از گور بیرون خواهد ماند.

شهره لرستانی با نام جدید مازیار لرستانی از سال 1399 نام ودود را برای خود برگزیده بود و در تمام عکس هایش این نام را تگ می کرد. حال باید دید فیلمی را که بسیار دوست دارد را چه زمانی بازی و کارگردانی خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره فیلم ودود با بازی شهره لرستانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فیلم ودود با بازی شهره لرستانی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید