کد مطلب:  62610 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم های بیشتری از Uncharted ساخته خواهد شد

فیلم های بیشتری از Uncharted ساخته خواهد شد

مدیرعامل سونی پیکچرز از ساخت فیلم های بیشتری بر اساس Uncharted خبر میدهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تام روثمن، مدیرعامل سونی پیکچرز اعلام کرده است که فیلم Uncharted یک فرانچایز خواهد بود و فیلم هایی از این مجموعه در آینده تولید خواهد شد و داستان نیتن دریک را ادامه خواهد داد.

فیلم آنچارتد در تاریخ 18 فوریه در سینماهای آمریکا برای اولین بار اکران شد و در هفته اول اکران موفق شد 44 میلیون دلار درآمد زایی داشته باشد. با این فروش بالا، فیلم Uncharted با بازی تام هالند، تبدیل به چهارمین فیلم برتر ساخته شده از ویدیوگیم است که در هفته ابتدایی فروش بالایی در آمریکای شمالی داشته است. همچنین بعد از پخش تیتراژ پایانی، با پخش یک تیزر بسیار کوتاه، ساخت ادامه داستان تیتن دریک تایید شد.

روثمن در این زمینه گفت:

با فروش بیش از 100 میلیون دلار در باکس آفیس در سراسر دنیا تنها در طول یک هفته و رضایتمندی 90 درصدی تماشاگران در سایت روتن تومیتوز، آنچارتد جدیدترین فرانچایز سونی خواهد بود. این رضایتمندی نشان دهنده موفقیت سونی در تمامی بخش های خود است. فیلم آنچارتد اولین فیلم بزرگ تولید شده توسط سونی پیکچرز بعد از بازگشایی مجدد بعد از کرونا می باشد. من می خواهم از تمامی فیلمسازان، بازیگران و دست اندرکاران و دوستانمان در استودیوهای سونی به خاطر حمایتشان تشکر کنم.

در انتها لازم به ذکر است که، فیلم آنچارتد در حال حاضر بر روی پرده سینما قرار دارد و تام هالند در نقش نیتن دریک و مارک والبرگ در نقش ویکتور سالیوان به ایفای نقش پرداخته اند.

: برای دریافت مشاوره درباره فیلم های بیشتری از Uncharted ساخته خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فیلم های بیشتری از Uncharted ساخته خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید