کد مطلب:  59652 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فروش فوق العاده فیلم مرد آزاد (Free guy) در آمریکا

فروش فوق العاده فیلم مرد آزاد (Free guy) در آمریکا

فیلم مرد آزاد در گیشه پایان هفته فروش موفقی داشته و به گفته بازیگر فیلم ساخت دنباله آن نیز در دستور کار قرار گرفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، به نقل از نشریه ورایتی، فیلم کمدی و اکشن  مرد آزاد (free guy)  با نقش‌آفرینی رایان رینولدز عملکردی بیش از انتظار عوامل داشته و انتظار می‌رود که در گیشه پایان هفته باحدود 26 میلیون دلار فروش جایگاه اول پرفروش‌ترین فیلم این هفته را کسب کند.

این فیلم که نقد‌های مثبتی را هم دریافت کرده است و در روزجمعه اکران در بیش از 4 هزار سینما را تجربه کرد، بیش از 10 میلیون دلار فروخت و انتظار می‌رود تا پایان هفته 13 الی 16 میلیون دلار دیگر نیز بفروشد. البته با توجه به نگرانی‌های مرتبط با کووید 19 و افزایش میزان مبتلایان به سوی دلتا کرونا، گیشه آمریکا بیش از پیش تحت تأثیر قرار گرفته است که در هفته‌های آینده احتمال کاهش استقبال مردم دور از انتظار نیست.

فیلم سینمایی «مرد آزاد» که توسط کمپانی استودیو 21st century  منتشر شده، اولین فیلم از از زیر مجموعه کمپانی دیزنی در یک سال اخیر است که فقطدر سینما‌ها اکران شده و در سرویس‌های نمایش آنلاین یا همان سرویس دیزنی پلاس قرار نگرفته است.

در فیلم سینمایی مرد آزاد رایان رینولدز بازی می‌کند. او در یک بازی ویدئویی اکشن و جهان باز حضور دارد و پس از فهمیدن این موضوع تلاش می‌کند که به قهرمان این بازی ویدئویی تبدیل شود.

در پرفروش‌های گیشه این هفته جای ژانر وحشت نیز خالی نبوده و انتظار می‌رود که فیلم سینمایی نفس نکش 2 ( Don't breathe 2) به رتبه دوم گیشه داخلی آمریکا برسد. این فیلم 4.36 میلیون دلار در روز جمعه فروخته و پیش بینی می‌شود پایان هفته را با 10 میلیون دلار به اتمام برساند. پیش بینی شده فیلم بیوگرافی احترام (Respect) با بازی جنیفر هادسون با 9 میلیون دلار به جایگاه سوم برسد.

: برای دریافت مشاوره درباره فروش فوق العاده فیلم مرد آزاد (Free guy) در آمریکا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فروش فوق العاده فیلم مرد آزاد (Free guy) در آمریکا» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید