کد مطلب: 59900 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عنوان فیلم جدید پوران درخشنده؛ «هیس پسرها گریه نمی‌کنند»

عنوان فیلم جدید پوران درخشنده؛ «هیس پسرها گریه نمی‌کنند»

کارگردان فیلم سینمایی «بچه های ابدی» گفت: این روزها فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» در مرحله پیش تولید است و منتظرم تا به زودی کار را کلید بزنم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از میزان، پوران درخشنده، کارگردان سینمای ایران، در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان پیرامون ساخت اثر جدید خود به نام «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» گفت:   فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» در مرحله پیش تولید است و منتظریم تا به زودی کار را کلید بزنیم.

وی پیرامون علت تعویق در شروع ساخت این فیلم  بیان کرد: فعلا هم منتظر بخش کمی از سرمایه گذاری این کار هستم تا تامین شود و هم شرایط کرونایی کشور که این روزها اوضاع خوبی ندارد با برطرف شدن این دو موضوع «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را کلید خواهم زد.

درخشنده با اشاره به مهمترین اولویت خود برای شروع ساخت «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» اظهار کرد: بدون شک اولویت اول من برای ساخت این پروژه واکسیناسیون تمامی عوامل فیلمم است چراکه کرونا بسیار خطرناک و کشنده است و شوخی بردار نیست. بنابراین تا واکسیناسیون کل عوامل گروه انجام نشود کارم را آغاز نمی‌کنم.

کارگردان فیلم سینمایی «بچه های ابدی» با اشاره به شباهت داستان این فیلم سینمایی با فیلم «بچه های ابدی» عنوان کرد: «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» از نظر موضوع کاملا شبیه به و فیلم سینمایی «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» است با این تفاوت که نقش اصلی آن را این بار پسرها ایفا می‌کنند.

وی در ادامه افزود: نگران اکران فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» نیستم چراکه حتی در شرایط کرونایی فکر میکنم در صورت اکران عمومی فیلم مخاطب خودش را دارد و از آن استقبال خواهد شد.

وی پیرامون انتخاب بازیگران «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» خاطرنشان کرد: طی ماه های گذشته گفت‌وگوهای فراوانی با بازیگران مختلف داشته ام، سعی دارم تا با انتخاب های درست و صبورانه آینده خوبی را برای این اثر رقم بزنم. می خواهم این فیلم به بهترین نحو ساخته شود تا آنچه در ذهن دارم را به مخاطب ارائه کنم.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «عنوان فیلم جدید پوران درخشنده؛ «هیس پسرها گریه نمی‌کنند»»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?