کد مطلب:  65035 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم برادران لیلا و بروکر در جشنواره فیلم مونیخ

فیلم برادران لیلا و بروکر در جشنواره فیلم مونیخ

فیلم ایرانی برادران لیلا و فیلم کره ای بروکر که در فستیوال کن حضور داشتند در فستیوال فیلم مونیخ هم شرکت خواهند کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فیلم برادران لیلا در جشنواره فیلم مونیخ آلمان به نمایش گذاشته خواهد شد. به گزارش آسمونی فیلم برادران لیلا که در هفتاد و پنجمین جشنواره کن شرکت کرده و جایزه فیپرشی را هم کسب نموده در جشنواره فیلم مونیخ که در تاریخ 23 ژوئن تا 2 جولای (2 تا 11 تیرماه) برگزار می شود نیز حضور خواهد یافت.

کارگردان فیلم برادران لیلا، سعید روستایی است و بازیگران این فیلم هم ترانه علیدوستی، نوید محمدزاده، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلانی، پیمان معادی، محمد علیمحمدی و .. هستند. این فیلم درباره دختری به نام لیلا است که می خواهد با راه اندازی یک تجارت در وضعیت تحریم و اوضاع سخت اقتصادی پدر و برادرانش را از این وضعیت نجات دهد.

فیلم بروکر یا دلال

یکی دیگر از فیلم ها که در جشنواره فیلم مونیخ حضور دارد فیلم کره ای بروکر است. فیلم بروکر یا دلال هم یکی از فیلم های فستیوال کن 2022 بود و سونگ کانگ هو بهترین بازیگر مرد این جشنواره شد و همچنین خود فیلم برنده جایزه هیئت داوران در جشنواره جهانی کن شد.

فیلم دلال هم درباره تجارت غیرقانونی نوزادان می باشد. سونگ کانگ هو، بائه دونا، گانگ دونگ وون، لی جی یون و لی جو یونگ از جمله بازیگران این فیلم کره ای هستند. کارگردان نیز هیروکازو کوریدا متولد ژاپن است.

نظر خود را درباره «فیلم برادران لیلا و بروکر در جشنواره فیلم مونیخ» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید