کد مطلب:  67520 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فولاد به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کرد

فولاد به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کرد

فولاد خوزستان (نماینده ایران) در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل۲۰۲۳-۲۰۲۲ دوشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف تیم الفیصلی عربستان رفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیم فوتبال فولاد خوزستان (نماینده ایران) در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل۲۰۲۳-۲۰۲۲ دوشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف تیم الفیصلی عربستان رفت. تیم فولاد که در آستانه این دیدار یک مهاجم اسپانیایی را جذب کرده بود با نظر جواد نکونام با آرایش و ترکیب کریستوفر کنت، مهدی شیری، ساسان انصاری، حمید بوحمدان، روبرتو تورس، احسان پهلوان، عارف آغاسی، وحید حیدریه، محمدامین حزباوی، سینا مریدی و اشکان دژاگه پا به این دیدار گذاشت.

به گزارش آسمونی، در این بازی شاگردان جواد نکونام در ورزشگاه الثمامه شهر دوحه برای نخستین بار در تاریخ تقابل دو تیم برابر الفیصلی عربستان صف‌آرایی کردند. این دیدار با استقبال سرد هواداران تیم عربستانی مواجه شد و تعداد اندکی از علاقه‌مندان به فوتبال این بازی را از نزدیک نظاره‌گر بودند. تلاش دو تیم در ۴۵ دقیقه اول گلی در بر نداشت و با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در این نیمه بیشتر درصد زمان بازی و مالکیت توپ در اختیار شاگردان نکونام بود اما آنها با ۵۷ درصد ماکلیت توپ در امر گلزنی ناکام ماندند. در این نیمه هر دو تیم ۳ موقعیت گلزنی داشتند.

در دقیقه ۶۴ این دیدار اشتباه مرگبار خط دفاعی الفیصلی باعث شد تا ساسان انصاری دروازه نماینده عربستان را با تیزهوشی باز کند تا این دیدار کسل‌کننده یک گل داشته باشد. بعد از این گل میزبان در صدد جبران گل خورده برآمد اما تلاش دو تیم در نهایت ثمر بخش نبود و بازی با همان تک گل ساسان انصاری به پایان رسید. با این نتیجه فولاد خوزستان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت.

: برای دریافت مشاوره درباره فولاد به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فولاد به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کرد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید