کد مطلب: 59208 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فولاد به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال صعود کرد

فولاد به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال صعود کرد

دیدار دو تیم فولاد و سپاهان در پایان ۱۲۰ دقیقه و ضربات پنالتی با برتری و صعود شاگردان جواد نکونام به مرحله نیمه نهایی به پایان رسید.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی : دیدار دو تیم فولاد و سپاهان در قالب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شد که این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه جدال جذاب با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در ضربات پنالتی با برتری ۵ بر ۴ شاگردان نکونام به پایان رسید تا فولادی‌ها به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

در دقیقه ۲۴ در شوت فنی خعتبری با پای چپ در محوطه جریمه به تیر دروازه فولادی‌ها برخورد کرد.

در دقیقه ۲۷ با اشتباه مدافع سپاهان توپ به پاتوسی رسید اما ضربه او در یک موقعیت خوب گلزنی در مقابل دروازه با واکنش نیازمند همراه شد.

در دقیقه ۳۹ نفوذ ساسان انصاری باعث شد تا با نیازمند تک به تک شود اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۸ اشتباه حردانی مدافع فولاد توسط محمدرضا حسینی به موقعیت خطرناکی تبدیل شد اما سانتر او در مقابل دروازه را مدافعان فولاد به کرنر فرستادند.

در دقیقه ۶۶ شوت دانیال اسماعیلی فر در محوطه جریمه با فاصله کمی از بالای دروازه فولاد به بیرون رفت.

در ادامه حملات دو تیم روی دروازه یکدیگر ناموفق بود تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در آغاز وقت اضافه نیمه اول پس از گذشت دو دقیقه از وقت‌ اضافه اول سانتر حیدریه و ضربه حردانی با واکنش نیازمند همراه شد اما در برگشت خود حردانی توانست دروازه سپاهانی‌ها را باز کند و تیمش را با یک گل از حریف پیش بیندازد.

در دقیقه ۹۶ محمدرضا حسینی پس از هل دادن بازیکن فولاد با کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

در دقیقه وقت‌های تلف شده وقت‌های اضافه اول ساسان انصاری با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا دم تیم کار را ۱۰ نفره دنبال کنند.

در دومین دقیقه از وقت اضافه نیمه دوم سانتر یاسین سلمانی و ضربه سر روح الله باقری وارد دروازه فولاد شد تا بازی به تساوی کشیده شود.

در دقیقه ۱۱۷ شوت حسین ابراهیمی با واکنش نیازمند به کرنر رفت.

این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و کار به ضربات پنالتی کشیده شد.

در نهایت بازی در ضربات پنالتی با برتری ۵ بر ۴ به پایان رسید.

برای فولادی مهران موسوی، موسی کولیبالی، حسین ابراهیمی، لوسیانو پریرا و محمد میری گلزنی کردند اما ضربه وحید حیدریه به تیر دروازه برخورد کرد.

همچنین گل‌های سپاهانی‌ها را در ضربات پنالتی گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، یاسین سلمانی، احسان حاجی صفی را به ثمر رساندند اما ضربه محمد محبی و جلال‌الدین علی محمدی را فروزان مهار کرد.

فولاد با این پیروزی به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و برای شناخت حریف مرحله بعدی خود باید منتظر دیدار ملوان و خیبر خرم‌آباد بمانند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «فولاد به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال صعود کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?