کد مطلب:  68814 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فوت سه بیمار کرونایی و شناسایی ۴۲ مبتلای جدید

فوت سه بیمار کرونایی و شناسایی ۴۲ مبتلای جدید

در شبانه روز اخیر و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۴ نفر از آنها بستری شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در شبانه روز اخیر و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۴ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۶۱۰ هزار و ۸۹۵ نفر رسید.

به گزارش آسمونی، تاکنون هفت میلیون ۳۶۴ هزار و ۱۱۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۳۳۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۵۶ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۷۷۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

از آغاز فرایند واکسیناسیون همگانی علیه ویروس کرونا تا امروز، ۶۵ میلیون و ۲۱۷ هزار و ۸۷۳ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۱۳ هزار و ۶۳۲ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۹۷ هزار و ۲۲۷ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۲۸ هزار و ۷۳۲ دُز رسید. در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز نیست اما هفت شهر در وضعیت نارنجی، ۱۰۶ شهر در وضعیت زرد و ۳۳۵ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

: برای دریافت مشاوره درباره فوت سه بیمار کرونایی و شناسایی ۴۲ مبتلای جدید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فوت سه بیمار کرونایی و شناسایی ۴۲ مبتلای جدید» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید