کد مطلب: 58985 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فوت 7 نفر در تصادف سربازمعلم‌ها تکذیب شد

فوت 7 نفر در تصادف سربازمعلم‌ها تکذیب شد

رئیس اورژانس یزد باتکذیب خبر فوت 7 نفر از تصادف اتوبوس سربازمعلم‌ها گفت: هم اکنون تنها چهارنفر دربیمارستان هنوزبستری هستند که سطح هوشیاری یکی از آنها پایین است
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : دکتر «احمد دهقان» با بیان اینکه فوتی‌های تصادف اتوبوس سرباز معلم ها همچنان همان پنج نفر در محل حادثه است، اظهار کرد: در حال حاضر از مجموع تمام مصدومان این حادثه تنها چهار نفر بستری هستند که یکی از مصدومان حادثه در بخش ارتوپد تحت درمان است و سه نفر نیز در بخش‌های آی‌سی‌یو بستری هستند که دو نفر از آنها دارای سطح هوشیاری بالا و حدود 15 هستند و یکی از بیماران بستری دارای سطح هوشیاری پایینی است.

فوت 7 نفر در تصادف سربازمعلم‌ها تکذیب شد

وی در خصوص این حادثه که پنجشنبه گذشته در محور تفت -دهشیر افتاده است، گفت: این حادثه سوم تیر ماه ساعت 6:12 دقیقه در اثر واژگونی و برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک تریلی در باند مخالف اتفاق افتاد که در اثر آن 34 نفر مصدوم و پنج نفر در محل حادثه فوت شدند.

دهقان با بیان این که یکی از مصدومان در محل حادثه درمان شد، گفت: تعداد 33 نفر از مصدومان به بیمارستان اعزام شدند که 9 نفر آنها توسط آمبولانس اورژانس، 12 نفر توسط اتولانس و دو مصدوم نیز با بالگرد اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی از حمل هفت نفر از مصدومان حادثه نیز توسط بالگرد هلال احمر خبر داد و افزود: آمبولانس‌های هلال احمر نیز سه نفر از بیماران را به بیمارستان منتقل کردند.

این مسئول در پایان یادآور شد: زمان رسیدن اولین آمبولانس به محل این حادثه تنها چهار دقیقه بوده است.

علاوه بر این که این آمار از سوی برخی منابع آگاه در محل بیمارستان‌ها نیز اعلام شده است، یکی از پزشکان معالج این بیماران نیز نقل کرد که چهار نفر از فوتی‌های حادثه سرباز معلم و یکی نیز راننده تریلی بوده است.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «فوت 7 نفر در تصادف سربازمعلم‌ها تکذیب شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?