کد مطلب:  65034 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فلج شدن صورت جاستین بیبر

فلج شدن صورت جاستین بیبر

صورت جاستین بیبر به دلیل وجود یک ویروس در گوش او به حالت نیمه فلج شده است و در حال پیشروی است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

صورت جاستین بیبر به دلیل پیشروی یک بیماری رو به فلج شدن است. به گزارش آسمونی پس از انتشار ویدئویی از جاستین بیبر که نشان می دهد صورت او حالت عادی ندارد، بسیاری از هوادران او را شوکه کرد بخصوص اینکه مجبور شده کنسرت های خود را هم کنسل کند. اما بیماری جاستین بیبر و علت فلج شدن صورتش چیست؟

فلج شدن صورت جاستین بیبر

جاستین بیبر خواننده معروف کانادایی مجبور شد برای کسانی که منتظر کنسرت های او بودند ویدئویی را منتشر کند و بگوید که نیمی از سمت راست صورتش از کار افتاده و تقریبا فلج شده است. وی که در حال صحبت کردن حرکات صورتش نشان دهنده بیماری اش بود گفت که این فلج شدن به خاطر سندرم رمزی هانت است.

سندروم رمزی هانت یک بیماری عصبی ناشی از ویروس واریسلا زوستر یا همان ویروسی که موجب بیماری آبله‌ مرغان در کودکان و زونا در بزرگسالان می‌ شود می باشد. این ویروس در افراد مبتلا به این سندرم، عصب صورت در نزدیکی گوش داخلی را آلوده می‌ کند و باعث تحریک و تورم عصب می‌ شود.

جاستین بیبر هم به این دلیل نیمی از صورتش فلج شده و گفته نمی داند چقدر طول می کشد تا صورتش و این بیماری خوب شود. او گفته که من تمرینات صورتم را انجام می دهم تا به حالت عادی برگردد.

: برای دریافت مشاوره درباره فلج شدن صورت جاستین بیبر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فلج شدن صورت جاستین بیبر» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید