کد مطلب:  61158 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فعالیت 19 شرکت فناور در جهاد دانشگاهی اردبیل

فعالیت 19 شرکت فناور در جهاد دانشگاهی اردبیل

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل از فعالیت 18 شرکت فناور و یک شرکت هسته فناور در جهاد دانشگاهی این شهر خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، مهران محمدی، معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل با اشاره به حضور جهاد دانشگاهی اردبیل در 22مین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان اردبیل بیان کرد: در 2 بخش فعالیت پژوهشی، حوزه درمان ناباروری، خون بند ناف و تولید نشاسته پلیمری به عنوان محصول جدید فناورانه به همراه طرح‌های پژوهشی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

وی افزود: جهاد دانشگاهی در قالب مرکز رشد گیاهان دارویی از سال 93 فعالیت می‌کند که این فعالیت‌ها در قالب 18 شرکت فناور و همچنین یک هسته فناور بوده است.

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل به تولید 36 محصول فناورانه یاد کرد و خاطر نشان کرد: ما موفق شدیم سالانه 20 مورد تولید محصول را انجام دهیم که برای 3 محصول مجوز تولید و عرضه صادر شده تا به مرحله تجاری‌سازی برسد.

وی با اشاره به توسعه همکاری با پارک علم و فناوری تولید و فروش افزود: با همکاری پارک علم و فناوری تولید و فروش گسترده محصولات را انجام دادیم و صادرات این محصولات به مرزهای خارج از کشور عمدتاً با پایه گیاهی و درمان برخی از بیماری‌های دام انجام شده است.

محمدی با اشاره به دست آورد های یکی از شرکت های استارت آپی عنوان کرد: از دست آورد های شرکت دانش بنیان استان می توان به ساخت توربین های پهپادی اشاره کرد و در جشنواره لهستان نیز تیم استارتاپ جهاد دانشگاهی استان اردبیل موفق به کسب جایگاه برتر شد تا ما حمایت‌های همه‌جانبه را از این تیم‌های موفق داشته باشیم.

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل در پایان به بسته های حمایتی دولت افزود: سال گذشته 15 میلیون تومان و امسال نیز 25 میلیون تومان تسهیلات کم بهره از طریق صندوق پژوهش و فناوری در اختیار فعالان قرار می‌گیرد و در کنار آن بسته‌های حمایتی نیز از سوی وزارت بهداشت برای مراکز رشد جهاد دانشگاهی ارائه می‌شود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره فعالیت 19 شرکت فناور در جهاد دانشگاهی اردبیل فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فعالیت 19 شرکت فناور در جهاد دانشگاهی اردبیل» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید