ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  65966 
درج نظر
فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه

فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه

به‌گزارش روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، یازدهمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه 3 مردادماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه، برگزار می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

⭐️◀️⭐️ فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه؛

آثار درام یازدهمین جلسه را علیرضا کاوه نقد و بررسی می‌کند.

فیلم‌های کوتاه «یک حلقه معمولی»، «ساعت بازدید»، «گرگ» و «لِبِر کروموزوم 17» در یازدهمین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

⬅️ به‌گزارش روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، یازدهمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه 3 مردادماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه، برگزار می‌شود.

در یازدهمین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه «یک حلقه معمولی» به‌نویسندگی و کارگردانی نوا رضوانی، «ساعت بازدید» به‌نویسندگی و کارگردانی وحید صداقت، «گرگ» به‌نویسندگی و کارگردانی بهروز شمشیری و «لِبِر کروموزوم 17» به‌کارگردانی شروینه دیدَنده به نمایش درخواهند آمد.

⭐️✔️ در این رویداد علیرضا کاوه، به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه یازدهم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفت‌و‌گو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را محیا ساعدی بر عهده دارد.

فیلم کوتاه «یک‌حلقه معمولی» به‌‌ نویسندگی و کارگردانی نوا رضوانی در ژانر «ملودرام»، به‌ تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمایی جوانان ایران و نوا رضوانی ساخته شده است. سونیا سنجری نقش اصلی را در این اثر ایفا می‌کند.

وحید صداقت «ساعت بازدید» را در ژانر «درام» نویسندگی و کارگردانی کرده و تهیه‌کنندگی این اثر را نیز بر عهده داشته است. چهره‌های شاخصی همچون بابک کریمی و بانیپال شومون در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

«گرگ» به‌نویسندگی و کارگردانی بهروز شمشیری، اثری در ژانر «درام اجتماعی»، به‌تهیه‌کنندگی جواد ارجمند تولید شده است.

کارگردانی «لِبِر کروموزوم 17» را نیز شروینه دیدَنده در ژانر «درام اجتماعی» برعهده داشته و این اثر به‌نویسندگی مشترک شروینه دیدَنده و مهرپویا خوانساریان و تهیه‌کنندگی مشترک شروینه دیدَنده و حسین کلهر ساخته شده است.

یازدهمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ 3 مردادماه ساعت 15 در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره 6 برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.
حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

  • @alirezakavehhh
  • @nava.rezvani
  • @Vahidsedaghat
  • @Behrouz_shamshiri
  • @shervineh_didandeh
  • @hoseinkalhoram
  • @mahyasaedi

#انجمن_سینمای_جوانان_ایران
#فیلم_کوتاه
#اکران_فیلم_کوتاه
#پاتوق_فیلم_کوتاه

نظر خود را درباره «فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید