کد مطلب:  64947 
5 نظر
5 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمدید فصل دوم سریال ما همه مرده ایم

تمدید فصل دوم سریال ما همه مرده ایم

فصل دوم سریال ما همه مرده ایم در نتفلیکس تمدید شد و ویدئویی کوتاه در شبکه اجتماعی این پلتفرم از شروع هیجانی حکایت دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سریال ما همه مرده ایم برای فصل دوم از سوی نتفلیکس تمدید شد. به گزارش آسمونی نتفلیکس با انتشار پستی خبر از انتشار فصل 2 ما همه مرده ایم داد و هواداران این سریال را خوشحال نمود.

فصل اول ما همه مرده ایم که در 28 ژانویه 2022 منتشر شد با موفقیت زیادی مواجه شد و کارگردان سریال لی جه کیو را غافلگیر کرد. هنوز داستان و بازیگران فصل دوم به طور رسمی معرفی نشده اند ولی نتفلیکس 6 ژوئن 2022 با انتشار پستی نوشت:

آیا می توانیم دوباره زنده بمانیم؟ زنده ماندن دوستان زامبی دبیرستان هیوسان؛ داستان دوم شروع می شود. <اکنون مدرسه ما> فصل 2 در نتفلیکس.

پوستر فصل دوم سریال ما همه مرده ایم در نتفلیکس

در فصل اول سریال ما همه مرده ایم می بینیم که شیوع زامبی از دبیرستانی در هیوسان شروع می شود و دانش آموزان در تلاش هستند تا خود را از همکلاسی های زامبی خود نجات دهند. حال باید دید شخصیت های فصل دوم چه کسانی هستند. بازیگران فصل اول این سریال  یون چان یونگ، پارک سولومون، پارک جی هو و چو یی هیون می باشند.

سریال ما همه مرده ایم نه تنها در کره جنوبی و کشورهای آسیایی، بلکه در بسیاری دیگر از کشورهای جهان پربازدید بوده. حال باید دید داستان فصل 2 ما همه مرده ایم از کجا آغاز می شود و آیا مردگان دوباره بازمی گردند؟

 

: برای دریافت مشاوره درباره تمدید فصل دوم سریال ما همه مرده ایم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تمدید فصل دوم سریال ما همه مرده ایم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید