کد مطلب:  62218 
64 نظر
64 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فصل دوم سریال ما همه مرده ایم

فصل دوم سریال ما همه مرده ایم

سریال ما همه مرده ایم در مورد شیوع زامبی در شهر هیوسان کره جنوبی است. نتفلیکس از تمدید فصل دوم خبری منتشر کرد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فصل دوم سریال ما همه مرده ایم در 6 ژوئن 2022 تمدید شد. سریال ما همه مرده ایم یکی از سریال های پربیننده نتفلیکس است که در تاریخ 28 ژانویه 2022 از این شبکه اینترنتی پخش شد و پس از چند روز هم در صدر بهترین سریال ها ایستاد. اما همه منتظر فصل دوم این سریال هستند. آسمونی به این موضوع پرداخته که در ادامه می بینید.

پس از موفقیت فصل اول سریال ما همه مرده ایم (All of Us Are Dead) در نتفلیکس بسیاری منتظر فصل دوم هستند. نتفلیکس هم پس از مدتی با کارگردان سریال ما همه مرده ایم به تفاهم رسید و گفته شد احتمالا باید سال 2023 منتظر فصل دوم این سریال هیجانی باشیم.

پوستر فصل دوم سریال ما همه مرده ایم در نتفلیکس

تمدید ما همه مرده ایم در نتفلیکس

فصل دوم سریال ما همه مرده ایم در 6 ژوئن 2022 از سوی نتفلیکس تمدید شد و این پلتفرم در شبکه های اجتماعی خود با انتشار ویدئویی کوتاه و یک پوستر، خبر از شروع هیجانی فصل دوم داده است. جزئیات بیشتر خبر در لینک زیر:

تمدید فصل دوم سریال ما همه مرده ایم

لی جه کیو کارگردان در کنار یون چان یونگ
لی جه کیو کارگردان در کنار یون چان یونگ

خبرهای پیشین ما همه مرده ایم

رسانه کوریا هرالد از کارگردان لی جه کیو درباره فصل دوم سریال ما همه مرده ایم توضیحاتی درج کرد. لی جه کیو گفته است در حال مرور داستان جدید در ذهنش است و تصمیم دارد یکی از افرادی را که در فصل اول مرده است به داستان فصل دوم برگرداند.

وی در مصاحبه ای دیگر با koreantimes گفته بود ما به عمد آخر سریال ما همه مرده ایم را باز گذاشتیم تا پس از حمایت از این سریال بتوانیم فصل دوم را هم بسازیم. وی ادامه داد که فصل دوم را بر اساس جهش های متفاوت زامبی خواهد ساخت. وی بیماری کووید 19 را مثال زد که جهش گوناگونی دارد که اثر آن بر روی آدم ها متفاوت است پس زامبی هم می تواند روی انسان ها گوناگون باشد.

فصل اول سریال ما همه مرده ایم
فصل اول سریال ما همه مرده ایم

داستان سریال ما همه مرده ایم به آزمایشات یک معلم علوم دبیرستانی برمیگردد که بخاطر پسرش دست به آزمایشی خطرناک می زند و او را تبدیل به زامبی می کند اما این اتفاق به کل شهر می رسد و همه خانواده ها را درگیر می کند. اما عده ای از دانش آموزان این دبیرستان تلاش می کنند تا با دوستان خود که زامبی شده اند بجنگند و خود را نجات دهند.

کارگردان سریال ما همه مرده ایم لی جه کیو و کیم نام سو هستند و تعداد بازیگران سریال هم بسیار زیاد هستند و هر کدام از آنها نقش های پررنگی در سریال دارند. اما چهار بازیگر این سریال یون چان یونگ، پارک سولومون، پارک جی هو و چو یی هیون شخصیت های اصلی داستان را دارند. سریال ما همه مرده ایم 12 قسمت است.

نظر خود را درباره «فصل دوم سریال ما همه مرده ایم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
نمایش نظرات بیشتر