کد مطلب:  62582  6 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فصل دوم سریال سرگذشت آسدال 

فصل دوم سریال سرگذشت آسدال 

سریال سرگذشت آسدال یکی از سریال های جذاب کره جنوبی است که سال 2019 از نتفلیکس منتشر شد. فصل دوم آن سال 2022 ساخته خواهد شد ولی دو بازیگر آن حضور نخواهند داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فصل دوم سریال سرگذشت آسدال یا تاریخ آرتدال که برای سال 2022 برنامه ریزی شده است، دچار تغییراتی شد. به گزارش آسمونی، استودیو دراگون به خبرگزاری ها گفته بود که این درام هیجانی در حال آماده شدن برای فیلمبرداری در سال جاری است و در سال 2023 پخش خواهد شد.

فصل اول سریال سرگذشت آسدال (Arthdal Chronicles) در سال 2019 از نتفلیکس پخش شد که مورد رضایت بسیاری از مخاطبین قرار گرفت. اما متاسفانه تایید شده که دو بازیگر اصلی سریال به دلیل کارهای سینمایی دیگری که در پیش دارند نمی توانند در فصل دوم حضور داشته باشند.

سریال سرگذشت آسدال

سونگ جونگ کی در نقش اونسوم و سایا، و همینطور کیم جی وون در نقش تانیا که بازی قابل توجهی را در فصل اول به نمایش گذاشته بودند قادر به بازی در فصل دوم سریال سرگذشت آسدال نخواهند بود.

به جای سونگ جونگ کی، لی جون کی و به جای کیم جی وون، شین سه کیونگ بازی خواهند کرد. بسیاری از کاربران در شبکه های اجتمای از این تغییر ناگهانی شوکه شده اند و هنوز امید دارند تا شاید کارگردان آسدال بتواند دو بازیگر فصل اول را برای ادامه ی کار راضی کند. لی جون کی در حال حاضر سریال زندگی دوباره من را در حال پخش دارد که از ماه آوریل شروع شده است.

تغییر بازیگران فصل دوم سرگذشت آسدال

کارگردان سریال سرگذشت آسدال کیم وون سوک است. بازیگران اصلی سریال در فصل اول، جانگ دونگ گون در نقش تاگون، سونگ جونگ کی در نقش اونسوم و سایا، کیم جی وون در نقش تانیا و کیم اوک بین در نقش ته آل‌ ها هستند. داستان سریال درباره یک سرزمین خیالی به نام آرس و ساکنان شهر باستانی آسدال می‌ باشد. بعضی از منتقدین به این سریال، آنرا با سریال بازی تاج و تخت شباهت دادند. سرگذشت آسدال یک سریال درام، فانتزی و باستانی کره جنوبی است که در عصر برنز اتفاق می افتد.

بازیگران سریال سرگذشت آسدال فصل اول
بازیگران سریال سرگذشت آسدال فصل اول

 

: برای دریافت مشاوره درباره فصل دوم سریال سرگذشت آسدال  فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «فصل دوم سریال سرگذشت آسدال » در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید