فصل دوم سریال هیجانی راننده تاکسی در راه است | آسمونی
کد مطلب: 61870 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فصل دوم سریال راننده تاکسی

فصل دوم سریال راننده تاکسی

فصل اول سریال راننده تاکسی که با رضایت 97 درصدی مخاطبین همراه بود سازندگان را بر آن داشت تا فصل دوم این سریال هیجانی را هم بسازند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سریال راننده تاکسی یکی از سریال های هیجانی و جذاب است که در سال 2021 پخش شد. این سریال ساخت کره جنوبی می باشد. خبر خوب برای دوستداران این سریال این است که احتمالا اوایل سال 1401 باید شاهد فصل دوم سریال راننده تاکسی باشیم. در ادامه ی این پست آسمونی به جزئیات خبر می پردازیم.

بازیگران فصل اول سریال راننده تاکسی
بازیگران فصل اول سریال راننده تاکسی

سریال راننده تاکسی یکی از سریال هایی بود که در ابتدای پخش با رضایت 97 درصدی مخاطبین روبرو شد. خبر خوب برای طرفداران این است که فصل دوم این سریال هم در راه می باشد. بازیگران سریال راننده تاکسی در فصل اول لی جی هون، اسوم، کیم اوی سونگ، پیو یه جین، جانگ هیوک جین، یو سونگ موک و چا جی یون بودند.

داستان فصل اول درباره یک سرویس تاکسی است که به افرادی که از طرف قانون در حق آنها بی عدالتی شده کمک می‌کند. باید منتظر بود تا اطلاعات جدیدتری از فصل دوم این سریال هیجانی منتشر شود و تاریخ دقیق پخش آن که در سال 2022 خواهد بود معلوم شود.

لی جی هون که در نقش راننده اصلی در این سریال حضور داشت در فصل دوم هم خواهد بود. باید دید فصل دوم سریال راننده تاکسی با چه موضوعی پیش خواهد رفت و آیا به فصل اول متصل است یا خیر.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره فصل دوم سریال راننده تاکسی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «فصل دوم سریال راننده تاکسی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?