کد مطلب:  60595 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای فصل دوم سریال بازی مرکب چیست؟

ماجرای فصل دوم سریال بازی مرکب چیست؟

هوانگ دونگ هیوک کارگردان بازی مرکب گفته ممکن است برخی از تئوری‌ های طرفداران را که در فضای مجازی منتشر می شود را برای فصل دو در نظر بگیرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یکی از سریال های پرطرفدار کره جنوبی که شهرت جهانی یافته، سریال بازی مرکب است. این سریال 17 سپتامبر 2021 از شبکه نتفلیکس پخش شد. اما آیا فصل دوم بازی مرکب هم بزودی منتشر خواهد شد؟

جزئیات را در ادامه ی این پست آسمونی ببینید.

فصل دوم سریال بازی مرکب

ماجرای فصل دوم سریال بازی مرکب چیست؟
ماجرای فصل دوم سریال بازی مرکب چیست؟

طرفداران سریال بازی مرکب منتظرند تا فصل دوم بازی مرکب هر چه زودتر منتشر شود.

تیزری از فصل دوم سریال بازی مرکب در یوتیوب در حال پخش است و بسیاری تصور کرده اند که بزودی باید شاهد فصل دوم باشیم. اما باید گفت خیر. این یک fan made trailer است و هیچ ربطی به فصل دوم این سریال ندارد زیرا هنوز کارگردان سریال، تصمیمی برای فیلمنامه ی فصل 2 نگرفته است.

مصاحبه هوانگ دونگ هیوک

فصل-دوم-سریال-بازی-مرکب
فصل-دوم-سریال-بازی-مرکب

هوانگ دونگ هیوک در مصاحبه هایی که با رسانه های آمریکایی و کره ای انجام داده در این مورد توضیحاتی داده است.

هوانگ دونگ هیوک در مصاحبه ای گفته است قصد دارد قبل از اینکه فصل 2 بازی مرکب را شروع کند، روی یک پروژه دیگر که یک فیلم است، کار کند. وی گفته: «فیلمی هست که من واقعا می ‌خواهم بسازم. من به این فکر می کنم که ابتدا کدام را انجام دهم. من قصد دارم با نتفلیکس صحبت کنم."

او در ادامه گفت: "من متوجه هستم که انتظارات زیادی برای فصل دوم وجود دارد. اینطور نیست که من اصلا به فصل دوم فکر نکرده باشم و همچنین چارچوب سختی برای آن دارم. اما من مدام از خودم می‌پرسم که آیا می‌توانم آن را بهتر از فصل اول بسازم؟

او در ادامه توضیح داد که حتی ممکن است سعی کند برخی از تئوری‌ های طرفداران زیادی را که در فضای مجازی منتشر می شود را هم در نظر بگیرد.

او گفت: «اگر فصل دوم را بسازم، سعی می‌کنم ایده‌ های زیادی را جستجو کنم و البته اگر ایده‌ های خوبی وجود داشته باشد، می‌توانم آن‌ ها را وارد داستان کنم.»

همانطور که در پایان فصل اول بازی مرکب می بینیم سونگ گی هون با بازی لی جونگ جه در فرودگاه که قصد داشت به دیدار دخترش به آمریکا برود، سفرش را کنسل کرده و خود را آماده می کند تا دوباره به بازی برگردد و قصدش انتقام از برگزارکنندگان این مسابقه بوده است.

حال باید دید در فصل دوم این سریال چه بازیگرانی حضور خواهند داشت.

بسیاری مطمئن هستند که لی جونگ جه و لی بیونگ هان در فصل 2 بازی مرکب، خواهند بود.

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای فصل دوم سریال بازی مرکب چیست؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ماجرای فصل دوم سریال بازی مرکب چیست؟» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید