کد مطلب:  65210 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حمید مطهری قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد

حمید مطهری قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد

دستیار یحیی گل‌محمدی که ساعتی قبل در باشگاه پرسپولیس حضور یافته بود، پس از توافق با مدیران این باشگاه قراردادش را فسخ کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، دستیار یحیی گل‌محمدی که ساعتی قبل در باشگاه پرسپولیس حضور یافته بود، پس از توافق با مدیران این باشگاه قراردادش را فسخ کرد. بازیکن اسبق پرسپولیس که طی دوره‌های اخیر‌ سرمربیگری یحیی گل محمدی در تیم‌های شهرخودرو و پرسپولیس در کنار او حضور داشت، در نهایت به سومین عضو جدا شده از کادرفنی سرمربی سرخپوشان تبدیل شد و دقایقی پیش فسخ قرارداد رسمی خود را دریافت کرد.

مطهری که فصل پرماجرایی را در لیگ بیست و یکم در جمع کادرفنی پرسپولیس دنبال کرده بود و بارها با چالش هواداران این تیم مواجه شده بود، از چندی پیش زمزمه جدایی و قبول پیشنهاد سرمربیگری تیم جدید برایش شکل گرفته بود، اما در نهایت ترجیح داد بعد از توافقی که با نساجی مازندران داشت، با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس پایان همکاری رسمی خود با این تیم را اعلام کند.

مربی پرسپولیس طی سه فصل اخیر، اکنون چالش جدید خود به عنوان سرمربی را در تیم نساجی مازندران دنبال خواهد کرد و امیدوار است طبق وعده‌ها و اندیشه‌ و فلسفه مربیگری که داشت، بتواند در تیم جدیدش کار بزرگی را دنبال کند. نساجی مازندران فصل گذشته را با عنوان قهرمانی جام حذفی و حضور در جایگاه دوازدهم جدول به پایان رساند و باید دید مطهری چه عملکردی در این تیم به جا خواهد گذاشت.

: برای دریافت مشاوره درباره حمید مطهری قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «حمید مطهری قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد» در کادر زیر بنویسید :

5 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید