کد مطلب:  59430 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فروش 10 میلیون پلی استیشن5 در یک سال!

فروش 10 میلیون پلی استیشن5 در یک سال!

در این بخش از آسمونی با فروش 1 سال پلی استیشن 5 در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت سونی سال گذشته پلی استیشن 5 را وارد بازار کرد و اخیرا این شرکت از طریق توییتر و وبلاگ خود اعلام کرده که تا تاریخ 27 تیر ماه فروش پلی استیشن 5 از مرز 10 میلیون گذشته است با این حساب، پلی استیشن 5 سریع‌ترین میزان فروش را در تاریخ کنسول های فروخته شده سونی را شکست.

نکته: اگر مشکلات مربوط به عرضه دستگاه‌ها مانند کم بودن تراشه و شیوع ویروس کرونا در جهان شرکت سونی را تحت تاثیر قرار نمی‌داد، این میزان از فروش اعلام شده اعلام شده از سوی این شرکت بسیار بیشتر بود. همچنین باید یادمان باشد که پلی استیشن 5  در چین که بازار اصلی آن محسوب می‌شود تا اوایل اردیبهشت ماه سال جاری عرضه نشده بود.

سونی همچنین اعلام کرده بازی‌های انحصاری بیشتری مانند God of War: Ragnarok، Gran Turismo 7 و Horizon Forbidden West به این کنسول خواهند آمد. همچنین بازی‌های مورد انتظار مانند Battlefield 2042، DEATHLOOP و Far Cry 6 اشاره شد که برخی از آن‌ها امسال و برخی دیگر سال آینده عرضه خواهند شد.

طبق اعلام سونی: قیمت نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 که از درایو نوری پشتیبانی نمی‌کند 399 دلار و قیمت نسخه این کنسول با درایو نوری 499 دلاری است.

نظر خود را درباره «فروش 10 میلیون پلی استیشن5 در یک سال!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید