کد مطلب: 64396 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
90درصد از بلیت‌های بازی دوستانه ایران-کانادا به فروش رفت

90درصد از بلیت‌های بازی دوستانه ایران-کانادا به فروش رفت

تیم ملی فوتبال ایران اولین دیدار دوستانه خود در راه آماده سازی برای جام جهانی 2022 را بامداد روز شانزدهم خرداد مقابل کانادا در ونکوور برگزار خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم ملی فوتبال ایران اولین دیدار دوستانه خود در راه آماده سازی برای جام جهانی 2022 را بامداد روز شانزدهم خرداد مقابل کانادا در ونکوور برگزار خواهد کرد. حمید استیلی، سرپرست تیم ملی که امروز در فدراسیون فوتبال حضور یافته بود خبر از فروش بالای 90 درصد از بلیت‌های بازی با تیم اول انتخابی جام جهانی در آمریکای شمالی داد. او در این‌رابطه گفت: خوشبختانه تا الان 48 هزار بلیت برای بازی اول در ورزشگاه 50 هزار نفری ونکوور کانادا فروخته شده است. فقط دو هزار بلیت باقی مانده و این نشان می‌دهد که بازی مهمی برای خود کانادا است. این بازی برای ما هم از حساسیت بالایی برخوردار است.

به گفته حمید استیلی 48 هزار بلیت بازی ایران - کانادا که در ورزشگاه 50 هزار نفری BC Place برگزار می‌شود به فروش رفته است.

: برای دریافت مشاوره درباره 90درصد از بلیت‌های بازی دوستانه ایران-کانادا به فروش رفت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «90درصد از بلیت‌های بازی دوستانه ایران-کانادا به فروش رفت» در کادر زیر بنویسید :

4 + 7 = ?