کد مطلب:  64005 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
26 هزار بلیت برای فینال جام حذفی به فروش رفت

26 هزار بلیت برای فینال جام حذفی به فروش رفت

ساعات زیادی تا برگزاری دیدار فینال جام حذفی باقی نمانده و دو تیم آلومینیوم اراک و نساجی قائمشهر برای دستیابی به یک افتخار بزرگ به مصاف هم می روند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی،ساعات زیادی تا برگزاری دیدار فینال جام حذفی باقی نمانده و دو تیم آلومینیوم اراک و نساجی قائمشهر برای دستیابی به یک افتخار بزرگ به مصاف هم می روند.پس از کش و قوس فراوان سرانجام استادیوم آزادی به عنوان میزبان این دیدار انتخاب شد. در حالیکه شایعاتی مبنی بر برگزاری این دیدار بدون حضور تماشاگر به راه افتاده بود اما در نهایت این دیدار با حضور هواداران دو تیم انجام خواهد شد و سامانه بلیت فروشی نیز برای این دیدار در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.در حالیکه تنها چند ساعت تا برگزاری این دیدار حساس باقی مانده، تاکنون 26 هزار بلیت برای تماشای این مسابقه به فروش رفته که مازندرانی ها توانسته اند بلیت های بیشتری را نسبت به رقیب خود خریداری کنند.

تاکنون هواداران نساجی برای حضور در دیدار فینال 15 هزار و طرفداران علاقه مند به آلومینیوم نیز 11 هزار بلیت تهیه کرده اند و بلیت فروشی در این خصوص نیز تا آغاز بازی ادامه خواهد داشت و انتظار می رود به تعداد این 26 هزار نفر افزوده شود.

: برای دریافت مشاوره درباره 26 هزار بلیت برای فینال جام حذفی به فروش رفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «26 هزار بلیت برای فینال جام حذفی به فروش رفت» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید