مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63976 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افتتاح اولین فروشگاه خرده‌فروشی متا از 19 اردیبهشت ماه

افتتاح اولین فروشگاه خرده‌فروشی متا از 19 اردیبهشت ماه

متا قصد دارد اولین فروشگاه فیزیکی خرده‌فروشی خود را 19 اردیبهشت ماه باز کند. در این فروشگاه قرار است محصولات مرتبط با پروژه متاورس این شرکت فروخته بشوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، متا قصد دارد اولین فروشگاه فیزیکی خرده‌فروشی خود را 19 اردیبهشت ماه باز کند. در این فروشگاه قرار است محصولات مرتبط با پروژه متاورس این شرکت فروخته بشوند. این فروشگاه “Meta Store” نام خواهد داشت و در منطقه Burlingame کالیفرنیا احداث خواهد شد. هدف اصلی این فرپشگاه فروش هدست‌های واقعیت افزوده متا، عینک‌های ری‌بن Stories و دستگاه‌های پرتابل خواهد بود.

متا از طریق این فروشگاه علاوه بر فروش محصولات فوق، مشتریان بیشتری را در معرض فناوری‌های واقعیت افزوده و مجازی خود قرار خواهد داد. همچنین در داخل فروشگاه دموهایی از فناوری واقعیت مجازی از طریق نمایشگرهای بزرگ LED پخش خواهد شد.مارک زاکربرگ درباره این فروشگاه گفته است که فروشگاه جدید به مردم کمک خواهد کرد تا دید بهتری نسبت به آنچه که دنیای متاورس ارائه خواهد کرد داشته باشند. متا علاوه بر محصولات کنونی‌اش، در حال کار روی یک عینک‌ واقعیت افزوده، یک هدست واقعیت افزوده پیشرفته و یک ساعت هوشمند است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره افتتاح اولین فروشگاه خرده‌فروشی متا از 19 اردیبهشت ماه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افتتاح اولین فروشگاه خرده‌فروشی متا از 19 اردیبهشت ماه» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید