مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64694 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فرزند خاوری، تاجر الهامبخش سال 2022 شد!

فرزند خاوری، تاجر الهامبخش سال 2022 شد!

اردوان خاوری از سوی مجله تایکون به عنوان تاجر الهام بخش سال 2022 معرفی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مجله تایکون (tycoon) اردوان خاوری پسر محمودرضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی ایران و از مجرمان محکومی در ایران بخاطر مشارکت در اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی، را در یکی از شماره های چاپی خود به عنوان تاجر الهام بخش سال 2022 معرفی کرد.

در گزارش این مجله آمده است: «اردوان خاوری متعلق به خانواده‌ای است که چندین نسل سابقه کارآفرینی دارند و تجربه صد‌ها سال کسب و کار و ظرافت‌های آن به او ارث رسیده است.»

همچنین تایکون درباره فعالیت های اقتصادی اردوان خاوری معروف به اردی خاوری ادعا کرده: «ارتباط دایمی اردوان خاوری با صاحبان کسب و کار‌های اماراتی باعث شد تا او در سال 2007 یک شرکت بازرگانی تخصصی در زمینه خرید و فروش مصالح ساختمانی در این کشور راه‌اندازی کند.»

در قسمتی دیگر از گزارش تایکون آمده است که:

«مشتریان شرکت نیز افراد موفق کارآفرین هستند و ثروت موروثی آن‌ها باعث شده است نیاز‌های خاص داشته باشند. آقای خاوری و تیم او نیز دارای چنین پشتوانه‌ای است و به همین علت می‌توانند با آن‌ها همذات‌پنداری کنند.

هنگامی که اردوان خاوری در 18 سالگی تصمیم به سرمایه‌گذاری گرفت، کسی به او توجه نکرد؛ زیرا بسیار جوان بود. آنچه دیگران از آن اطلاع نداشتند پیشینه خانوادگی خاوری جوان بود. اردوان خاوری متعلق به خانواده‌ای است که چندین نسل سابقه کارآفرینی دارند و تجربه صد‌ها سال کسب و کار و ظرافت‌های آن به او ارث رسیده است.

اردوان خاوری در سال 2005 شروع به فعالیت در صنعت سفر و گردشگری کرد. او طی 3 سال فعالیت، تبدیل به یکی از 3 شرکت بزرگ فعال در آژانس‌های مسافرتی در کانادا شد و شرکت او 11 دفتر در سراسر کشور تاسیس کرد و خدمات فروش عمده خدمات مسافرتی به بیش از 25 آژانس در کشور ارایه داد. افراد و شرکت‌های ثروتمند و برجسته در زمره مشتریانش بودند و به همین علت شرکت او جزو نخستین آژانس‌های مسافرتی غربی بود که بسته کامل تور گردشگری دبی را به مشتریان ارایه داد.»

محمودرضا خاوری، مدیرعامل سابق بانک ملی ایران و از مجرمان محکومی در ایران، در سال 2011 پس از طرح پرونده 3 هزار میلیاردی به کانادا متواری شد. او در سال 2005 توانسته بود شهروندی کانادا را کسب کند و خانواده او از سال 2001 در آنجا زندگی می کنند. محمودرضا خاوری در مهر سال 1390 از مقام خود به بهانه مشکلات عصبی و بیماری مزمن استعفا داد و به دلیل داشتن تابعیت کانادا به آنجا متواری شد.

خاوری از آن سال در لیست افراد تحت تعقیب اینترپل قرار داشت اما متاسفانه از مهر 1395 نام او دیگر در وبسایت اینترپل دیده نمی شود.

او به 20 سال حبس به جرم اتهام اخلال در نظام اقتصادی و 10 سال حبس به جرم دریافت رشوه محکوم شده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره فرزند خاوری، تاجر الهامبخش سال 2022 شد! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فرزند خاوری، تاجر الهامبخش سال 2022 شد!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید