کد مطلب:  64517 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فراخوان مشمولان سربازی خردادماه

فراخوان مشمولان سربازی خردادماه

سازمان وظیفه عمومی طی اطلاعیه ای اعلام کرد مشمولانی که برگ آماده به خدمت تا تاریخ خرداد 1401 دارند باید در مراکز مندرج در برگ معرفی نامه حضور یابند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سازمان وظیفه عمومی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: «کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ خردادماه سال 1401 دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +10، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.».

افراد مشمول باید در روز یکشنبه 1 خرداد 1401 در ساعت، محل و مراکز مندرج در برگ معرف ینامه مشمولان، حضور پیدا کنند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولین اعزامی باید کارت واکسیناسیون کووید 19، واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام همراه خود داشته باشند. همچنین اصل مدارکی همچون برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، کارت واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و همچنین مدارک مرتبط با شرایط خاص را همراه خود بیاورند.

در جایی از این اطلاعیه آمده است: «عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.»

سازمان وظیفه عمومی نیز متذکر شد که متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال خبر سربازی در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi از جدیدترین اخبار مرتبط آگاه شوند.

: برای دریافت مشاوره درباره فراخوان مشمولان سربازی خردادماه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فراخوان مشمولان سربازی خردادماه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید