کد مطلب:  62875  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فراخوانی صلح بانان اوکراینی از سوی زلنسکی

فراخوانی صلح بانان اوکراینی از سوی زلنسکی

بر اساس اعلام رسمی شورای عالی اوکراین، رئیس جمهور این کشور تصمیم دارد برای مقابله با حملات روسیه تمامی صلح بانان اوکراینی را فراخوانی کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین تصمیم گرفته است تمامی نیرو های صلخ بان کشورش را همراه با تمامی تجهیزات و وسایلشان به کشور خود بازگرداند تا نیرو های خود را در مقابل حمله نیرو های روسیه تقویت نماید.

روسیه از تاریخ 24 فوریه یعنی حدود 13 روز پیش از سه جهت جغرافیایی مختلف حملات خود علیه اوکراین را آغاز کرده است و علت این کار را حمایت از استقلال جمهوری های خودخوانده لوهانسک و دونتسک در منطقه دوبانس در شرق اوکراین عنوان کرده است.

روسیه چهار شرط برای توقف حمله‌ها در اوکراین اعلام کرده است که شامل توقف اقدام نظامی از سوی اوکراین، تغییر قانون اساسی، به رسمیت شناختن کریمه به عنوان بخشی از خاک روسیه و به رسمیت شناختن استقلال جدایی طلبان دونتسک و لوهانسک است.

همچنین بر اساس اعلام الکساندر کوبراکوف، وزیر زیرساخت اوکراین از زمان حمله روسیه به این کشور حدود 10میلیارد دلار به زیرساخت‌ها خسارت وارد شده است. 

: برای دریافت مشاوره درباره فراخوانی صلح بانان اوکراینی از سوی زلنسکی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «فراخوانی صلح بانان اوکراینی از سوی زلنسکی» در کادر زیر بنویسید :

9 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید