کد مطلب: 62540 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فرآیند واریز سود سهام عدالت غیر حضوری شد

فرآیند واریز سود سهام عدالت غیر حضوری شد

سخنگوی کانون سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت از غیرحضوری بودن فرآیند واریز سود سهام عدالت خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، اکبر حیدری،  سخنگوی کانون سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت با اشاره به نزدیک شدن زمان پرداخت سود سهام عدالت سال 1399 از غیرحضوری شدن فرآیند واریز سود سهامداران خبر داد و گفت: مردم نیاز نیست نه برای دریافت سود و نه برای ثبت نام سهام عدالت مراجعه حضوری داشته باشند.

حیدری در ادامه خاطر نشان کرد: در بازه هایی که رویدادی در مورد سهام عدالت رخ می دهد بازار شایعات هم داغ می شود. فرایندی که در حال حاضر در حال وقوع است توزیع سود برای افرادی است که به عنوان سهامدار شناسایی شده اند.

سخنگوی کانون سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در ادامه با اشاره به جاماندگان سهام عدالت هم اظهار کرد: در مورد این موضوع دولت و مجلس باید به نظر مشترکی برسند و سپس لایحه به تصویب مجلس برسد. برای این منظور هم دهک های درآمدی سال هاست شناسایی شده و اگر قرار باشد پس از تصویب لایحه به کسی سهام عدالت تعلق بگیرد این فرایند هم غیرحضوری خواهد بود و نیازی نیست که افراد به نهادی مراجعه کنند.

در پایان حیدری به سواستفاده برخی از سود جویان و کلاهبرداری های مرتبط با سهام اشاره کرد و گفت: مردم برای دریافت اطلاعات موثق فقط به رسانه ملی و خبرگزاری ها اتکا کنند و فریب شایعات مختلف را نخورند.

: برای دریافت مشاوره درباره فرآیند واریز سود سهام عدالت غیر حضوری شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «فرآیند واریز سود سهام عدالت غیر حضوری شد» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?