کد مطلب:  63952  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فدراسیون تکواندو کادر فنی تیم‌های پایه را مشخص کرد

فدراسیون تکواندو کادر فنی تیم‌های پایه را مشخص کرد

سرمربیان تیم‌های رده سنی پایه تکواندو انتخاب و معرفی شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، جلسه کمیته فنی «کیوروگی» با حضور زهرا سروی، اصغر رحیمی، فیض الله نفجم، هادی افشار و به ریاست هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، به منظور انتخاب کادر فنی تیم‌های ملی رده سنی نوجوانان و نونهالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان تشکیل شد. در این جلسه فوق مقرر شد با توجه به فاصله اندک دو رویداد قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا در هر رده دو سنی، تیم ملی با کادر فنی جداگانه تشکیل گردد که در نهایت پس از بحث و بررسی سوابق مربیان مختلف، سرمربیان تیم‌های رده سنی پایه انتخاب و معرفی شدند.

  • در بخش بانوان فاطمه صفرپور سرمربی تیم نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان خواهد بود و همین مسئولیت را در رقابت‌های قهرمانی آسیا راضیه آقاجانپور در تیم ملی نوجوانان برعهده خواهد داشت.
  • در بخش نونهالان، معصومه محمدیان سرمربی تیم اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان و شهره خلج زاده سرمربی تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا هستند.
  • در بخش پسران محمدرضا زوار سرمربی تیم ملی نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان است و وحید عبداللهی هدایت تیم ملی را در رقابت‌های قهرمانی آسیا عهده دار خواهد بود.
  • در بخش نونهالان نیز، هدایت تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان برعهده حسینعلی نعیمی است و در رقابت‌های قهرمانی آسیا کوروش رجلی سرمربی تیم ملی در این رده سنی خواهد بود.
  • اعضای کادر فنی این تیم‌ها با نظر سرمربی انتخاب و معرفی خواهند شد.
  • رقابت‌های نونهالان قهرمانی جهان ششم تا نهم مرداد ماه و قهرمانی نوجوانان جهان 11 تا 16 مرداد به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه برگزار خواهد شد. رقابت‌های قهرمانی نونهالان آسیا 24 و 25 مرداد و نوجوانان آسیا 26 و 27 مرداد در مغولستان و شهر «اولان باتور» برگزار خواهد شد.
: برای دریافت مشاوره درباره فدراسیون تکواندو کادر فنی تیم‌های پایه را مشخص کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «فدراسیون تکواندو کادر فنی تیم‌های پایه را مشخص کرد» در کادر زیر بنویسید :

5 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید