مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63952 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فدراسیون تکواندو کادر فنی تیم‌های پایه را مشخص کرد

فدراسیون تکواندو کادر فنی تیم‌های پایه را مشخص کرد

سرمربیان تیم‌های رده سنی پایه تکواندو انتخاب و معرفی شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، جلسه کمیته فنی «کیوروگی» با حضور زهرا سروی، اصغر رحیمی، فیض الله نفجم، هادی افشار و به ریاست هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، به منظور انتخاب کادر فنی تیم‌های ملی رده سنی نوجوانان و نونهالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان تشکیل شد. در این جلسه فوق مقرر شد با توجه به فاصله اندک دو رویداد قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا در هر رده دو سنی، تیم ملی با کادر فنی جداگانه تشکیل گردد که در نهایت پس از بحث و بررسی سوابق مربیان مختلف، سرمربیان تیم‌های رده سنی پایه انتخاب و معرفی شدند.

  • در بخش بانوان فاطمه صفرپور سرمربی تیم نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان خواهد بود و همین مسئولیت را در رقابت‌های قهرمانی آسیا راضیه آقاجانپور در تیم ملی نوجوانان برعهده خواهد داشت.
  • در بخش نونهالان، معصومه محمدیان سرمربی تیم اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان و شهره خلج زاده سرمربی تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا هستند.
  • در بخش پسران محمدرضا زوار سرمربی تیم ملی نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان است و وحید عبداللهی هدایت تیم ملی را در رقابت‌های قهرمانی آسیا عهده دار خواهد بود.
  • در بخش نونهالان نیز، هدایت تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان برعهده حسینعلی نعیمی است و در رقابت‌های قهرمانی آسیا کوروش رجلی سرمربی تیم ملی در این رده سنی خواهد بود.
  • اعضای کادر فنی این تیم‌ها با نظر سرمربی انتخاب و معرفی خواهند شد.
  • رقابت‌های نونهالان قهرمانی جهان ششم تا نهم مرداد ماه و قهرمانی نوجوانان جهان 11 تا 16 مرداد به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه برگزار خواهد شد. رقابت‌های قهرمانی نونهالان آسیا 24 و 25 مرداد و نوجوانان آسیا 26 و 27 مرداد در مغولستان و شهر «اولان باتور» برگزار خواهد شد.
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره فدراسیون تکواندو کادر فنی تیم‌های پایه را مشخص کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فدراسیون تکواندو کادر فنی تیم‌های پایه را مشخص کرد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید