کد مطلب:  64704 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هواداران رئال در جشن قهرمانی به امباپه فحاشی کردند

هواداران رئال در جشن قهرمانی به امباپه فحاشی کردند

هفته گذشته و در کمال بهت و ناباوری رئالی‌ها، امباپه اعلام کرد تصمیم گرفته قراردادش را برای سه سال دیگر با پاری سن ژرمن تمدید کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، هفته گذشته و در کمال بهت و ناباوری رئالی‌ها، امباپه اعلام کرد تصمیم گرفته قراردادش را برای سه سال دیگر با پاری سن ژرمن تمدید کند.
این اتفاق شوک و شکست بزرگی برای رئال مادرید بود که پروژه خودش برای سال‌های آینده را حول محور حضور امباپه در سانتیاگو برنابئو شکل داده بود.
این بازیکن فرانسوی پس از این تصمیم و در مصاحبه‌هایی که داشت بارها از مدیران و هواداران رئال عذرخواهی کرد و مدعی شد که رویایش برای پیوستن به این تیم پایان نیافته و همچنان امیدوار است که بتواند روزی پیراهن این تیم را به تن کند.
در حالی که فلورنتینو پرز پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان مدعی شد که امباپه دیگر جایی در این باشگاه ندارد و برای رئال تمام شده است. حالا هواداران این باشگاه اسپانیایی نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. 

شاگردان کارلو آنچلوتی که شنبه شب در پاریس موفق به فتح جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا شده بودند، شب گذشته مراسم جشن و پایکوبی خود را در میدان سیبلس شهر مادرید برگزار کردند.
در میانه صحبت‌های مارسلو به عنوان کاپیتان اول رئال مادرید بود که هواداران این تیم ناگهان فریادی از سر خشم و ناراحتی سر داده و با الفاظ رکیکی امباپه را خطاب قرار دادند تا شدت عصبانیت‌شان را به او نشان داده و در عین حال به این بازیکن اعلام کنند که دیگر جایی در این تیم نخواهد داشت.
جالب اینجا بود که مارسلو که با شروع این شعارها سکوت کرده بود، پس از پایان آن خطاب به هواداران رئال مادرید گفت:«چطور می‌توانم شما را دوست نداشته باشم.»

نظر خود را درباره «هواداران رئال در جشن قهرمانی به امباپه فحاشی کردند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید