کد مطلب:  63049  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
غرق شدن کشتی اماراتی در آب های عسلویه

غرق شدن کشتی اماراتی در آب های عسلویه

بر اساس اعلام رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر یک کشتی اماراتی در آب های بندر عسلویه غرق شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، حجت خسروی، رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر صبح امروز با اعلام خبر غرق شدن یک کشتی تجاری اماراتی حامل خودرو در فاصله سی مایلی عسلویه گفت: از سمت عسلویه غیر از شناور ناجی، 2 یدک‌کش نیز به محل وقوع حادثه اعزام شدند اما به دلیل شرایط نامساعد جوی و شدت باد پیش از رسیدن آنها کشتی اماراتی غرق شد.

بر اساس اعلام خسروی در حال حاضر شناور ناجی 18 در مسیر رسیدن به این کشتی غرق شده می باشد تا اقدام به نجات بازماندگان این حادثه کند.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر در پایان تاکید کرد: با توجه به اینکه 30 سرنشین کشتی اماراتی با جلیقه نجات روی آب هستند در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست هلیکوپتر به دستگاه‌های مربوطهاز جمله منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس انجام شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره غرق شدن کشتی اماراتی در آب های عسلویه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «غرق شدن کشتی اماراتی در آب های عسلویه» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید