عمل قلب مهران غفوریان با موفقیت انجام شد | آسمونی
کد مطلب: 60418 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عمل قلب مهران غفوریان با موفقیت انجام شد

عمل قلب مهران غفوریان با موفقیت انجام شد

منوچهر هادی در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد خوشبختانه جراحی قلب باز مهران غفوریان به خوبی انجام شده است
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران، منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون از موفقیت آمیز بودن عمل جراحی مهران غفوریان خبر داد و گفت: خوشبختانه جراحی قلب باز مهران غفوریان به خوبی انجام شد.

 منوچهر هادی ادامه داد: پزشکان از عمل جراحی انجام شده رضایت کامل داشتند؛ ان شاء الله خیلی زود بهبودی کامل حاصل شود.

فیلم نیوز هم با اشاره به خبر عمل جراحی مهران غفوریان نوشت: عمل قلب باز مهران غفوریان امروز صبح سه شنبه 27 مهرماه انجام شد و پزشکان چهار رگ را عوض کردند که خدا را شکر عمل موفقیت‌آمیزی هم بود. این بازیگر محبوب کشورمان امروز از بخش مراقبت‌های ویژه بیرون می‌آید و به بخش عمومی منتقل می‌شود که احتمالاً چند روزی باید در بیمارستان بستری باشد.

تهیه‌کننده سریال «نیسان آبی» درباره اتفاقی که سر صحنه تصویربرداری این سریال برای مهران غفوریان رخ داد گفت: غفوریان دیروز سر صحنه فیلمبرداری دچار مشکل قلبی شد و به سرعت با آمبولانس او را به بیمارستان منتقل کردیم و در هنگام رسیدن به درب بیمارستان، ایست قلبی کرد که همان جا احیا شد. با این حال قبل از آن هم خودش می‌دانست که باید برای درمان قلبش به بیمارستان برود ولی این اتفاق زودتر برایش رخ داد.

ظلی پور، تهیه کننده سریال «نیسان آبی» بیان کرد: کار فعلاً متوقف است، بخش‌هایی که از کار باقی مانده بخش‌هایی است که خود مهران غفوریان بازی دارد که حدود 2 هفته طول می‌کشد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره عمل قلب مهران غفوریان با موفقیت انجام شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «عمل قلب مهران غفوریان با موفقیت انجام شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?