کد مطلب:  64557  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
علی دایی و علی کریمی همراه تیم ملی به کانادا نمی روند

علی دایی و علی کریمی همراه تیم ملی به کانادا نمی روند

مدیر تیم ملی (حمید استیلی) برای این سفر از چند همبازی قدیمی خود به طور رسمی دعوت کرد تا در این سفر در کنار تیم ملی باشند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدیر تیم ملی (حمید استیلی) برای این سفر از چند همبازی قدیمی خود به طور رسمی دعوت کرد تا در این سفر در کنار تیم ملی باشند و با انتقال تجربیات خود به ملی‌پوشان در مسیر آماده‌سازی به تیم ملی کمک کنند و به نوعی زمینه را برای حضور شایسته تیم ملی در جام جهانی 2022 دوحه مهیا نمایند. دراین بین خداداد عزیزی دعوت رسمی فدراسیون فوتبال برای همراهی تیم ملی در سفر به ونکوور را قبول کرده اما علی دایی و علی کریمی، دعوت حمید استیلی برای حضور در اردوی تیم ملی و همراهی ایران در سفر به کانادا را نپذیرفتند اما در صحبت های دوستانه‌ای که با حمید استیلی داشتند برای تیم ملی آرزوی موفقیت کردند.

این اتفاق با حضور حمید استیلی در راس کادر مدیریتی تیم ملی ممکن است در سفرهای آتی تیم ملی هم رخ داد. پیش از این مهدی مهدوی کیا به عنوان مدیر فنی فدراسیون فوتبال در اردوی تیم ملی حضور پیدا می کرد و گپ و گفت دوستانه‌ای هم بارها در اردوی تیم ملی با اسکوچیچ داشت و حتی نظرات فنی خود را هم به سرمربی انتقال می‌داد. به باور حمید استیلی حضور چهره‌های شاخص و قدیمی تیم ملی در اردوی تیم ملی می توانند باعث انتقال تجربیات از نسل گذشته به نسل فعلی تیم ملی شود و رهنمودهای آنها می تواند به تیم ملی و بازیکنانش برای نتیجه‌گیری کمک کند. به خصوص بازیکنانی چون خداداد عزیزی، علی دایی، علی کریمی و ... که جزو مفاخر فوتبال ایران هستند و حضور در جام جهانی را هم تجربه کرده اند.

به هر صورت پاسخ علی دایی و علی کریمی به دعوت حمید استیلی نه بود. اما می توان به این نکته صریحا اشاره کرده این دو چهره فوتبالی در یکی دو سال اخیر همواره از تیم ملی حمایت کرده اند و در آستانه جام جهانی هم این رویه را ادامه خواهند داد؛ عدم حضور آنها در اردوی تیم ملی برای سفر به کانادا بیشتر یک موضوع شخصی است.

: برای دریافت مشاوره درباره علی دایی و علی کریمی همراه تیم ملی به کانادا نمی روند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «علی دایی و علی کریمی همراه تیم ملی به کانادا نمی روند» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید