کد مطلب:  63734 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
علت فوت محمدزمان گلدسته شاعر صادق آهنگران

علت فوت محمدزمان گلدسته شاعر صادق آهنگران

محمدزمان گلدسته، شاعر آیینی و سراینده قطعات حاج صادق آهنگران بر اثر سانحه تصادف روز گذشته از دنیا رفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از صفحه اقتصاد، محمدزمان گلدسته، شاعر آیینی و سراینده قطعات حاج صادق آهنگران بر اثر سانحه تصادف در تاریخ 23 فروردین 1401 در گذشت. 

بر اساس اعلام پلیس راهور، این شاعر کشورمان در جاده رودهن و بومهن تصادف کرد و خودروی وی دچار آتش سوزی شد و سرنشین آن دچار سوختگی شدیدی شد و در دم جان باخت.

پزشکی قانونی کشور سرانجام روز چهارشنبه 24 فروردین‌ 1401 جسد وی شناسایی کرد و خبر درگذشت وی تایید شد.

ابراهیم سنایی، یکی از شاعران کشورمان با تایید این خبر اعلام کرده بود: محمدزمان گلدسته روز گذشته با حاج صادق آهنگران قرار داشت اما به دیدار او نرفت. حاج صادق هرچقدر با تلفن همراه او تماس می‌گیرد، پاسخی دریافت نمی‌کند و برای همین با خانواده او تماس می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: خانواده مرحوم گلدسته هم به حاج صادق می‌گویند که از او خبری ندارند و به دنبال او می‌گردند. در نهایت مشخص می‌شود که محمدزمان گلدسته دو روز پیش در جاده بین رودهن و بومهن تصادف کرده و ماشینش سوخته است.

محمدزمان گلدسته در سال 1354 در شهرستان گرگان به دنیا آمد. او در وصف امام حسین (ع) اشعار زیادی سروده است. گلدسته از سال 1375 به عنوان شاعر اهل بیت (ع) به سرودن شعر پرداخت و در جشنواره‌های مختلف به عنوان نفر برگزیده انتخاب شد.

از آثار وی می‌توان به 2 مجموعه شعر با عنوان‌های گل صد برگ، روح و ریحان و مجموعه تصویری چاووش و آلبوم موسیقی شاه و گدا اشاره کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره علت فوت محمدزمان گلدسته شاعر صادق آهنگران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «علت فوت محمدزمان گلدسته شاعر صادق آهنگران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید