کد مطلب:  61956  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
علت تاخیر در عرضه واکسن آسترازنکا چه بود؟

علت تاخیر در عرضه واکسن آسترازنکا چه بود؟

رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر در گفتگو با خبرنگاران از علت تاخیر در عرضه واکسن های آسترازنکا وارداتی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، دکتر محمد مهدی گویا، رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به علت تاخیر در عرضه واکسن های آسترازنکا اهدایی و وارداتی به کشور عنوان کرد: وقتی یک واکسن وارد کشور می‌شود فرآیندی را طی می‌کند تا اجازه تزریق به مردم پیدا کند.

وی در ادامه افزود: در این فرآیند حتما مستندات به سازمان غذا و دارو ارائه می‌شود که پس از تایید این مستندات توسط این سازمان و انجام یکسری اقدامات دیگر مانند برچسب زدن نهایتا آماده تزریق به هموطنان می شود.

دکتر گویا در ادامه تاکید کرد: در حال حاضر واکسن در اختیار ماست. منتها هنوز مدارک و مستندات آن به سازمان غذا و دارو تحویل نشده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: به محض این که این مدارک و مستندات تحویل سازمان غذا و دارو شود و آنها تایید کنند ما اجازه پیدا می‌کنیم که واکسن را توزیع کرده و در اختیار هموطنان‌مان قرار دهیم.

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر در پایان گفت: بابت تاخیر رخ داده، هرچند که به وزارت بهداشت مربوط نمی‌شود ولی من به نوبه خودم از همه مردم عزیز کشورمان پوزش می‌طلبم.

 

: برای دریافت مشاوره درباره علت تاخیر در عرضه واکسن آسترازنکا چه بود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «علت تاخیر در عرضه واکسن آسترازنکا چه بود؟» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید