کد مطلب:  59888 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عقب نشینی سونی در مورد قیمت گذاری عنوان مهم HORIZON: Forbidden West

عقب نشینی سونی در مورد قیمت گذاری عنوان مهم HORIZON: Forbidden West

رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE)، در به‌روزرسانی جدید بلاگ پلی استیشن بیانیه‌ی
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدتی پیش از نسخه‌های مختلف بازی Horizon: Forbidden West رونمایی شد که  حواشی مختلفی را در پی داشت. نسخه‌ی استاندارد بازی از آپگرید رایگان به نسل بعد محروم بود. شما برای بهره‌مندی از این مزیت، می‌بایست نسخه دیلاکس بازی را که 20 دلار بیشتر قیمت دارد خریداری می‌کردید. حالا تیم پلی استیشن در بلاگ رسمی خود اعلام کرده که از موضع خود پایین آمده است و نسخه‌ی پلی‌ استیشن 4 بازی شامل آپگرید رایگان خواهد شد.


رویکرد اخیر سونی در قبال Horizon: Forbidden West صدای تمامی طرفداران پلی استیشن را در آورد و به نظر می‌رسد که صدای آن‌ها شنیده شده است. جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE)، در به‌روزرسانی جدید بلاگ پلی استیشن بیانیه‌ی زیر را منتشر کرد:

روز پنجشنبه قرار بود یک جشن برای Horizon Forbidden West و تیم خارق‌العاده‌ی گوریلا (Guerrilla) باشد تا به دنبال آن در تاریخ 18 فوریه‌ی 2022 شاهد انتشار این اثر باشیم. در هر حال، به طور مشخص رویکرد ما نسبت به پیش‌خرید‌ها آن چیزی که می‌بایست نبود.

سال گذشته ما به همه اطمینان دادیم که عناوین لانچ ما شامل آپگرید رایگان از پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5 خواهند شد که البته این شامل حال بازی Horizon Forbidden West نیز می‌شد. در ادامه شیوع ویروس کرونا و قرنطینه روی بازی تاثیر گذاشت و ما بازه لانچ را از دست دادیم. ما به قول خود عمل خواهیم کرد: بازی‌بازانی که عنوان Horizon: Forbidden West را برای پلی استیشن 4 خریداری کرده باشند، می‌توانند بازی را روی پلی استیشن 5 خود نیز به صورت رایگان تجربه کنند.

من همچنین می‌خواهم تایید کنم که از این به بعد برای آپگرید عناوین میان‌نسلی انحصاری پلی استیشن (بازی‌هایی که برای پلی استیشن 4 و 5 در دسترس قرار می‌گیرند) باید هزینه‌ی 10 دلاری را بپردازید. این سیاست در قبال God of War بعدی و Gran Turismo 7 و هر انحصاری میان‌نسلی دیگری که توسط بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی عرضه خواهد شد، اعمال می‌شود.

__ جیم رایان، رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی

بازی Horizon Forbidden West، در تاریخ 29 بهمن ماه سال 1400  به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره عقب نشینی سونی در مورد قیمت گذاری عنوان مهم HORIZON: Forbidden West فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عقب نشینی سونی در مورد قیمت گذاری عنوان مهم HORIZON: Forbidden West» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید