کد مطلب:  62261 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عزل امام جمعه تفرش پس از تصادف مرگبار پسرش

عزل امام جمعه تفرش پس از تصادف مرگبار پسرش

در پی رانندگی مرگبار و تصادف وحشتناک پسر 11 ساله امام جمعه تفرش که چند روز پیش رخ داد، حجت الاسلام و المسلمین حاجی لری از سمت امامت جمعه این شهر عزل شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایلنا، در پی تصادف مرگبار پنجشنبه 14 بهمن 1400 در یکی از جاده های استان قم و در محور دستجرد-تفرش که منجر به کشته شدن سه نفر شد، امامت جمعه شهر تفرش از سمت خود عزل شد.

عبت اصلی این اتفاق وحشتناک این بود که پسر 11 ساله حجت الاسلام حاجی‌لری امام جمعه شهر تفرش از توابع استان مرکزی در حالی که پدرش در سمت راستش و در همان خودرو نشسته بود، در یکی از خطرناکترین جاده های ایران یعنی  محور دستجرد به تفرش در محدوده  شهر دستجرد در استان قم در حال رانندگی با خودروی سمند پدرش بود که ناگهان  کنترل خود را از دست داد و با یک خودرو پژو پارس برخورد کرد و منجر به مرگ 3 نفر از جمله سیدمحمد میرهادی رئیس شورای روستای کهک  و دو دختر 25 و 17 ساله او و مجروح شدن 4 نفر دیگر می شود.

این حادثه واکنش های زیادی را در میان اهالی شهر تفرش بر انگیخت و مردم خواهان پیگیری های قضایی و برخورد با متخلفان در خصوص این حادثه وحشتناک شدند.

 در همین خصوص حجت الاسلام هادی میرزایی مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مرکزی به صورت رسمی اعلام کرد که حجت‌الاسلام حسین حاجی لری از جایگاه امامت جمعه شهرستان تفرش عزل و برکنار شده است.

در نظر داشته باشید که حجت الاسلام حاجی لری در شهریورماه 1399 به امامت جمعه شهرستان تفرش منصوب شده بود.

: برای دریافت مشاوره درباره عزل امام جمعه تفرش پس از تصادف مرگبار پسرش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عزل امام جمعه تفرش پس از تصادف مرگبار پسرش» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید