کد مطلب: 65000 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری 9 ژوئن 2022 برگزار شد یکی از حواشی این ازدواج حضور همسر سابق بریتنی و دستگیری وی بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری 9 ژوئن 2022 برگزار شد. این دو که از سال 2016 با یکدیگر آشنا شده بودند سرانجام مراسم ازدواج خود را جشن گرفتند. اما یکی از حواشی ابتدایی این عروسی، حضور بدون دعوت و جنجالی جیسون الکساندر همسر سابق بریتنی بود که وارد مراسم شد و او این کار خود را به صورت لایو در حال انتشار بود و سپس توسط پلیس دستگیر شد. در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات جشن عروسی بپردازیم و تصاویر مراسم را هم ببینید.

عروسی سام اصغری و بریتنی اسپیرز

جزئیات عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

سام اصغری و بریتنی اسپیرز از سال 2016 با یکدیگر آشنا شدند و سپتامبر 2021 نامزد شدند تا اینکه روز پنج شنبه 9 ژوئن 2022 ازدواج کردند. این عروسی با حضور 100 تن از اعضای خانواده و دوستان بریتنی و سام برگزار شد. بریتنی 41 ساله و سام اصغری 28 ساله می باشد. این مراسم در املاک بریتنی واقع در لس آنجلس برگزار شد.

لباس عروس بریتنی اسپیرز از برند ورساچه بود که از یک طرف باز بود و با یک تور سفید بلند آراسته شده بود. تاکسیدو سام اصغری هم طراحی و تولید برند ورساچه بود.

مهمانان عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

مهمانان عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

از جمله مهمانان عروسی سام اصغری و بریتنی اسپیرز می توان به سلنا گومز، مدونا، پاریس هیلتون و کارتر ریم، کتی هیلتون، دوناتلا ورساچه، درو بریمور و .. اشاره کرد.

لایو جیسون الکساندر همسر سابق بریتنی

حضور همسر سابق بریتنی در مراسم

یکی از حواشی مراسم عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری، حضور جیسون الکساندر همسر سابق بریتنی به مراسم بود. او که هنگام حضورش در حال لایو گرفتن هم بود با قدم زدن در اطراف باغ‌ تزئین شده عروسی که هنوز مهمانان آن کامل نشده بودند گفت: «او اولین همسر من است، تنها همسر من. من شوهر اول او هستم. من اینجا هستم تا عروسی را خراب کنم.» تا اینکه پلیس دقایقی بعد حضور یافت و وی را دستگیر کردند. بریتنی اسپیرز و جیسون الکساندر در ژانویه سال 2004 با یکدیگر ازدواج کردند و 55 ساعت بعد از هم جدا شدند.

تصاویر عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

ادای سوگند ازدواج سام اصغری و بریتنی اسپیرز
کالسکه عروسی سام اصغری و بریتنی اسپیرز به سبک سیندرلا
دوناتلا ورساچه و پاریس هیلتون در عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری
عروسی سام اصغری
نمایی از آماده سازی چادر مراسم عروسی بریتنی و سام اصغری

 

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری» در کادر زیر بنویسید :

9 - 2 = ?