کد مطلب:  66445 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال عرضه سرویس اشتراکی +Ubisoft بر روی ایکس باکس

احتمال عرضه سرویس اشتراکی +Ubisoft بر روی ایکس باکس

سرویس اشتراکی +Ubisoft قرار است به زودی بر روی ایکس باکس گیم پس عرضه شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، احتمال عرضه یوبیسافت پلاس بر روی ایکس باکس در آینده‌ای بسیار نزدیک وجود دارد که به واسطه آن، جدید‌ترین بازی‌های یوبیسافت با استفاده از این سرویس، با قیمت‌های 15 دلار در ماه، قابل تجربه خواهد بود.

یک کاربر با نام کاربری Alumia_Italia توانسته است با دستیابی به بک اند ایکس باکس، لوگوی سرویس یوبیسافت پلاس را مشاهده کند. این در حالیست که در ماه ژانویه سال 2022، سرویس اشتراکی +Ubisoft برای اضافه شدن به ایکس باکس معرفی شد. حال می‌توان انتظار داشت که یوبیسافت در مراحل پایانی عرضه این سرویس اشتراکی بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس باشد.

این سرویس در ابتدا با نام +Uplay در سال 2019 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. با این حال، نسخه جدید این سرویس اشتراکی قرار است در ازای هزینه ماهانه 15 دلار، اجازه دستیابی به بیش از 100 بازی ساخته شده توسط یوبیسافت را به مشترکین بدهد. همچنین در صورتی که کاربران مایل به استفاده از قابلیت‌های بازی فضای ابری باشند و از کنسول‌های استادیا استفاده کنند، می‌توانند با پرداخت 18 دلار در ماه از قابلیت‌های این سرویس استفاده کنند.

کریس ارلی، معاون ارشد مشارکت‌های استراتژیک و توسعه تجاری یوبیسافت در زمان معرفی سرویس یوبیسافت پلاس گفت:

ما سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس را برای دارندگان ایکس باکس ارائه می‌کنیم تا آنها بتوانند از تمام کتابخانه بازی‌های یوبیسافت استفاده کنند که شامل بازی‌های تازه عرضه شده بر روی کنسول‌هایشان می‌شود.

یوبیسافت در حال حاضر بسیاری از عناوین قدیمی خود را به عنوان بخشی از سرویس پلی استیشن پلاس جدید در اختیار سونی قرار داده است. از سمت دیگر هنوز مشخص نیست که نحوه یکپارچه سازی +Ubisoft با ایکس باکس گیم پس به چه صورت خواهد بود. این در حالی است که سرویس EA Play، توانسته است به صورت کامل با ایکس باکس گیم پس یکپارچه شود و باید دید که آیا سرویس اشتراکی یوبیسافت نیز همین منوال را طی خواهد کرد یا خیر.

 

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال عرضه سرویس اشتراکی +Ubisoft بر روی ایکس باکس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «احتمال عرضه سرویس اشتراکی +Ubisoft بر روی ایکس باکس» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید