کد مطلب:  63844 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عرضه روبوتاکسی‌های بدون پدال و فرمان تسلا در سال 2024

عرضه روبوتاکسی‌های بدون پدال و فرمان تسلا در سال 2024

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا، روز گذشته اعلام کرد که روبوتاکسی‌های بدون پدال و فرمان این شرکت در سال 2024 به مرحله‌ی تولید انبوه رسیده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا، روز گذشته اعلام کرد که روبوتاکسی‌های بدون پدال و فرمان این شرکت در سال 2024 به مرحله‌ی تولید انبوه رسیده و هزینه‌ی سفر با آن‌ها در هر مایل کمتر از هزینه‌ی بلیط اتوبوس خواهد بود.

قرار است که روبوتاکسی‌های تسلا با خودروهای مشابه شرکت‌های وایمو (Waymo)، کروز (Cruise) و آرگو ای‌آی (Argo AI) رقابت کنند. این در حالی است که شرکت‌های نام‌برده‌شده تجربه‌ی بیشتری در این زمینه دارند و چندین سال است که ایده‌ی تاکسی‌های بدون راننده را مورد آزمایش‌ قرار داده‌اند. به‌گفته‌ی ماسک، اطلاعات بیشتری از روبوتاکسی‌های تسلا در سال 2023 اعلام خواهد شد.

ایلان ماسک در چند هفته‌ی اخیر به تیتر اول خبرگزاری‌ها تبدیل شده است. پس از این‌که نتفلیکس برای اولین بار در یک دهه‌ی اخیر با کاهش چشمگیر تعداد کاربران مواجه شد، ماسک این سرویس را “غیرقابل تماشا” نامید. او همچنین اخیراً به بزرگ‌ترین سهام‌دار توییتر تبدیل شد و حالا قصد دارد تا تمام سهام این پلتفرم را به‌طور کامل خریداری کند. با این وجود، اعضای هیئت مدیره‌ی توییتر قصد دارند تا برای جلوگیری از این کار از استراتژی قرص سمی استفاده کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره عرضه روبوتاکسی‌های بدون پدال و فرمان تسلا در سال 2024 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «عرضه روبوتاکسی‌های بدون پدال و فرمان تسلا در سال 2024» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید