مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64009 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عرضه اولین نسخه بتا اندروید 13

عرضه اولین نسخه بتا اندروید 13

گوگل سرانجام اولین نسخه بتا اندروید 13 را عرضه کرد. این نسخه فقط برای گوشی‌های پیکسل ارائه شده است که شامل مدل‌های پیکسل 4 تا پیکسل 6 پرو می‌شوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، گوگل سرانجام اولین نسخه بتا اندروید 13 را عرضه کرد. این نسخه فقط برای گوشی‌های پیکسل ارائه شده است که شامل مدل‌های پیکسل 4 تا پیکسل 6 پرو می‌شوند. نسخه بتا 1 فقط دارای سه قابلیت جدید است و شامل کنترل‌های بیشتری برای فایل‌های اشتراک‌گذاری شده می‌شود. این نسخه همچنین شامل همه ارتقاهایی می‌شود که در پیش‌نمایش دوم توسعه‌دهندگان اندروید 13 وجود داشت که از آن جمله می‌توان به درخواست مجوز ارسال نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن‌ها اشاره کرد. قابلیت‌های دیگری مثل پشتیبانی از بلوتوث LE و پشتیبانی از MIDI 2.0 نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

نسخه بتا 1 اندروید اندروید 13 برای همه کاربران قابل‌دسترس است و از آنجائیکه نسخه‌های بتا از نظر امنیتی مطمئن هستند، گوگل فعلا تا ماه ژوئن روی پایداری این نسخه تمرکز نخواهد کرد و نسخه نهایی آن را نیز احتمالا بعد از ماه جولای عرضه خواهد کرد. نسخه‌های بتا صرفا برای توسعه‌دهندگان است تا اپلیکیشن‌های خود را با سیستم جدید سازگار کنند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره عرضه اولین نسخه بتا اندروید 13 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عرضه اولین نسخه بتا اندروید 13» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید