کد مطلب:  59904 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری بزرگترین کنسرت خاورمیانه در عربستان

برگزاری بزرگترین کنسرت خاورمیانه در عربستان

عربستان سعودی با هدف بهبود چهره این کشور در نقض حقوق بشر و سرکوب مخالف، به زودی میزبان بزرگترین کنسرت موسیقی با حضور خوانندگان خارجی خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از الواقع السعودی، کشور عربستان سعودی با هدف بهبود چهره این کشور در نقض حقوق بشر و سرکوب مخالف، به زودی میزبان بزرگترین کنسرت موسیقی با حضور خوانندگان خارجی خواهد بود. 

بر اساس گزارش رسانه‌های داخلی عربستان  این کنسرت بزرگ  از 16 تا 19 دسامبر در ریاض با وجود شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که در کنسرت سال 2019 «دیوید گتا» ، «تیستو» ، «مارتین گریکس »، «استیو آئوکی» ،« افروجک» و «جی بالوین » خواننده و مشاهیر خارجی حضور داشتند که 400 هزار نفر را به خود جلب کرد.

طلال البهیتی، مسئول رزرو استعدادها و رویدادها در عربستان اعلام کرد : جشنواره سال 2019 بسیار مهم بود؛ چراکه صحنه موسیقی و سرگرمی در عربستان سعودی ما را بر روی نقشه جهان قرار داد و غنای موسیقی و فرهنگ عربستان و منطقه را برای جهانیان آشکار کرد.

بلیط‌های این کنسرت از 2 دسامبر قابل دسترس خواهد بود. مبلغ آن از 135 ریال عربستان معادل 36 دلار شروع می‌شود.

ولیعهد جوان سعودی از زمان روی کار آمدنش برای ایجاد تغییرات ریشه‌ای و اسلام‌زدایی از عربستان و کشاندن این کشور به سمت فساد تلاش زیادی کرده و در این سال‌ها فروش مشروبات الکلی، برگزاری جشن‌های مختلط، دعوت از خوانندگان آمریکایی و از سوی دیگر بازداشت صدها عالم دینی و خطیبان مساجد مصادیق بارز این موضوع است.

آل سعود سرمایه‌های عظیم مالی را در بخش سرگرمی هزینه می‌کند تا جوانان سعودی را با سیاست‌های بی‌پروای خود منحرف کند و فساد و انحطاط را در عربستان گسترش دهد، علاوه بر این ولیعهد سعودی قصد دارد چهره ناقض حقوق و آزادی‌های بشر عربستان را از خلال تغییرات گسترده اجتماعی که اخیراً ایجاد کرده است، بهبود ببخشد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره برگزاری بزرگترین کنسرت خاورمیانه در عربستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برگزاری بزرگترین کنسرت خاورمیانه در عربستان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید