کد مطلب:  67043 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عذرخواهی یورگن کلینزمن از کی‌روش و فوتبال ایران

عذرخواهی یورگن کلینزمن از کی‌روش و فوتبال ایران

یورگن کلینزمن سرمربی و کاپیتان اسبق تیم آلمان که به عنوان کارشناس بی‌بی‌سی در جام جهانی حضور دارد و در گروه مطالعات فنی فیفا نیز فعالیت می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یورگن کلینزمن سرمربی و کاپیتان اسبق تیم آلمان که به عنوان کارشناس بی‌بی‌سی در جام جهانی حضور دارد و در گروه مطالعات فنی فیفا نیز فعالیت می‌کند، بعد از دیدار ایران و ولز که با برتری ایران به پایان رسید در اظهاراتی عجیب به فوتبال و سرمربی تیم فوتبال کشورمان اهانت کرد.

به گزارش آسمونی، کلینزمن پس از واکنش کی‌روش و فدراسیون فوتبال کشورمان به این موضوع، در گفت‌وگویی جدید با بی‌بی‌سی عنوان کرد: چیزهایی وجود داشت که واقعاً از متن خارج شده بودند. من سعی خواهم کرد با کی‌روش تماس بگیرم و اوضاع را آرام کنم.

وی ادامه داد: من هرگز از کارلوس یا نیمکت ایران انتقاد نکرده‌ام. حتی برخی فکر می‌کردند که من از داور انتقاد می‌کنم اما او هیچ کاری در مورد رفتار آنها روی نیمکت انجام نداده است.

کلینزمن تصریح کرد: تمام چیزی که من توصیف کردم، روش احساسی آنها برای انجام کارها بود که در واقع به نوعی تحسین برانگیز است. تمام نیمکت در بازی زندگی می‌کنند. آنها بالا و پایین‌می پرند و کارلوس یک مربی بسیار احساساتی است. او دائما در کنار زمین است و سعی می‌کند تا تمام انرژی و جهت را به بازیکنانش بدهد.

: برای دریافت مشاوره درباره عذرخواهی یورگن کلینزمن از کی‌روش و فوتبال ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عذرخواهی یورگن کلینزمن از کی‌روش و فوتبال ایران» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید