کد مطلب:  62177 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عدم تمرکز EA برای استفاده از NFTها در حال حاضر

عدم تمرکز EA برای استفاده از NFTها در حال حاضر

طبق گفته های مدیرعامل EA، این کمپانی در حال حاضر هیچ برنامه ریزی برای ورود NFT ها به بازی هایش ندارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، الکترونیک آرتز، سازنده سری بازی های FIFA در حال حاضر هیچ تمرکزی برای استفاده از توکن های غیرقابل معاوضه (NFT)ها ندارد.

مدیرعامل EA، آقای اندرو ویلسون، در جریان جلسه مالی EA اعلام کرده است که علارغم همه گیر شدن و ورود NFTها به بازی های رایانه ای، شرکت EA در حال حاضر بر روی NFTها و ورود آنها با دنیای بازی هایش ندارد.

وی در این خصوص گفت:

آن طور که من به این قضیه نگاه می کنم، موارد قابل جمع آوری باید 4 فاکتور مهم داشته باشند. یک آنکه کیفیت آنها بالا باشد. این موارد کمیاب باشند و علاوه بر آنکه نشان دهنده اعتبار هستند، برای مردم هم ارزشمند باشند. ما این موارد را در دنیای واقعی و همچنین در دنیای مجازی طی سال های اخیر مشاهده کرده ایم و عقیده داریم که آیتم های قابل جمع آوری همچنان بخش مهمی از صنعت گیم می باشند.

در صورتی که این موارد در قالب بلاکچین و NFT ها عرضه شوند، باید منتظر ماند و دید. آنطور که ما این موضوع را بررسی کردیم، باید به صورتی این موارد عرضه شوند که بهترین تجربه ممکن برای کاربر ایجاد شود. در نتیجه ما تصمیمات نهایی را به مرور زمان خواهیم گرفت و در حال حاضر هیچ قصدی برای وارد کردن NFTها به بازی هایمان نداریم.

از تاریخ نوامبر سال گذشته تا کنون، بازی های بسیاری اقدام به فروش NFT ها درون بازی های ویدیویی کردند. شرکت هایی نظیر یوبیسافت، کونامی جزو اعضای پیشرو در فروش NFTها بوده اند. به طوری که کونامی با برگزاری یک حراجی NFT اقدام به فروش برخی از آثار هنری بازی Castlevania کرده است. همچنین زمزمه هایی از پیوستن اسکوئر انیکس به گوش می رسد. 

اگرچه انتقادات بسیار زیادی به کمپانی های بازی سازی در خصوص ورود NFTها به بازی هایشان شده است. (برای نمونه بازی S.T.A.L.K.E.R. 2) اما بنظر می رسد ورود متاورس و توکن ها به دنیای بازی غیرقابل پیشگیری باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره عدم تمرکز EA برای استفاده از NFTها در حال حاضر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عدم تمرکز EA برای استفاده از NFTها در حال حاضر» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید