تداوم روند افزایشی بستری مبتلایان به کرونا در کشور | آسمونی
کد مطلب: 59532 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لاری: از قله پیک پنجم عبور کردیم

لاری: از قله پیک پنجم عبور کردیم

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: روند افزایشی بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا در کشور در هفته دوم مرداد ماه همچنان ادامه دارد و این روند از قله خیز چهارم نیز بیشتر
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره وضعیت بیماری کووید 19 در کشور، با بیان اینکه روند افزایشی بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا در کشور در هفته دوم مرداد ماه همچنان ادامه دارد و این روند از قله موج چهارم نیز بیشتر شده است، گفت: در هفته دوم مرداد ماه همچنان شاهد روند افزایشی بیماران بستری کووید 19 در کشور هستیم.

وی افزود: تعداد بیماران سرپایی با تست مثبت کرونا نیز همچنان روند افزایشی دارد و به بیشترین میزان از ابتدای شیوع اپیدمی کووید 19  رسیده است.

لاری ادامه داد: در هفته اخیر 26 هزار و 851 بیمار مبتلا به کرونا بستری شدند و همچنین موارد سرپایی با تست مثبت کرونا در هفته اخیر 205 هزار و 294 نفر بوده است.

وی تاکید کرد: بیشترین شناسایی هفتگی بیماران بستری با تست مثبت کرونا از هشتم تا چهاردهم مرداد ماه به ترتیب در استان‌های مازندران، ایلام، گلستان، گیلان و بوشهر بوده است. همچنین کمترین میزان بستری بیماران کرونا در استان سیستان و بلوچستان مشاهده شده است.

لاری اظهار کرد: شیوع ویروس جهش یافته دلتا در کشور و کاهش قابل توجه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و از طرفی برگزاری مراسم عروسی و عزا در شرایط حاضر سبب  ادامه دار شدن وضعیت افزایشی رسیدگی سرپایی و بستری و همچنین موارد فوتی شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت:

 

از همه هموطنان عزیزمان می‌خواهیم که موارد بهداشتی را جدی گرفته و از حضور در مکان‌های پرجمعیت خودداری کنند.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره لاری: از قله پیک پنجم عبور کردیم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «لاری: از قله پیک پنجم عبور کردیم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?